SLOVENSKÝ KOPOV – SLOVENSKÝ KOPOV
skupina/group 6. FCI
PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS
- BENJI Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/17330, 22.02.2016 veľmi nádejný 1, Najkrajší mladší dorast KV 2016
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KIKI ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: SOTÁK PAVOL
- HAKI ŠIROKÁ DOLINA, SPKP/17370, 11.04.2016 veľmi nádejný 2
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: NITA Z POLČINY
CH: KYZEK JAROSLAV MAJ: LESY SR
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
- ARIK SPOD LIPOVICE, SPKP/17176, 06.08.2015 výborný 4
O: ERIK OD RIEČKY M: ADLA POD ŠČOBOM
CH: SMETANKA RADOSLAV MGR. MAJ: SMETANKA MGR. RADOSLAV
- ARON SPOD LIPOVICE, SPKP/17177, 06.08.2015 nedostatočný
O: ERIK OD RIEČKY M: ADLA POD ŠČOBOM
CH: SMETANKA RADOSLAV MGR. MAJ: ZELIZŇÁK PETER
- BORN HYBSKÁ TIESŇAVA, SPKP/17108, 11.07.2015 veľmi dobrý
O: ARON SPOD TRÁVNEHO ŽDIARU M: SELI SPOD KUNOVEJ
CH: MIČEV MARTIN MAJ: GALICA FRANTIŠEK
- ETOS Z EVKINHO DVORA, SPKP/17182, 20.07.2015 nezúčastnil sa
O: SULTAN Z PRIEVRANY M: CINA Z EVKINHO DVORA
CH: HORVÁTH ZSOLT MAJ: HORVÁTH ZSOLT
- EVAR OD SPOLKARA, SPKP/16887, 31.01.2015 veľmi dobrý
O: DAN SAMILOVEC M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: HVIŠČ RASTISLAV
- GARY Z HORNEJ BÁBY, SPKP/17022, 17.05.2015 výborný 3
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY
CH: VACULČIAK MILAN MAJ: RUSNÁK PETER
- IVAR ZO ŠARAMPOVA, SPKP/17015, 06.06.2015 dobrý
O: RICK Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
CH: PIVKA PATRIK MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
- JOLO DZUNOŠAJ, SPKP/17039, 28.05.2015 výborný 1, VT, CAJC, KVM 2016, BOS
O: ERVIN OD RIECKY M: KITI OD KMETA
CH: LANI JAROSLAV MAJ: POLONI MARIAN
- KIMBO BAHRISKO, SPKP/17029, 22.05.2015 výborný 2
O: RICK Z PRIEVRANY M: CLEA ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE
CH: RUSNÁK PETER MAJ: KONFEDERÁK PETER
- MACO OD RIEČKY, SPKP/16965, 26.05.2015 vylúčený
O: ERVIN OD RIEČKY M: BESI Z NÁVRATNEJ
CH: BABEJ MARIÁN ING. MAJ: HOMZA JÁN + SUVAK JOZEF
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
- MORI SPOD ČERINKOVA, SPKP/16722, 20.07.2014 veľmi dobrý
O: DAN ŠAMILOVEC M: GORA SPOD SOBRANY
CH: SPIŠÁK JOZEF MAJ: SPIŠAK JOZEF
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
- ALEX Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/16471, 09.04.2014 výborný 3
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: KIKA ZOSLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: GÉREC ZOLTÁN
- AXEL Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/16474, 09.04.2014 veľmi dobrý
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: KIKA ZOSLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: RUSNÁK PETER
- BENY OD SPOLKÁRA, SPKP/16246, 18.08.2013 výborný
O: BRIT VALAŠKOVCE M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: GEŠPER FRANTIŠEK
- CARO Z HALČE, SPKP/16079, 07.06.2013 veľmi dobrý
O: TIMUR SPOD ŠIBEŇA M: CITA Z PADALA
CH: VAKULA JOZEF ING. MAJ: KUBOV MAREK
- GORO Z VEĽOPOLIA, SPKP/16290, 14.08.2013 výborný 4
O: BORAN HUDECOV DVOR M: INDI SPOD KUNOVEJ
CH: CHMEĽ PETER MAJ: ADAM ĽUBOMÍR
- GRAND ZO ŠARAMPOVA, SPKP/15920, 23.02.2013 výborný 1, VT, CAC, KV 2016
O: BAT Z HRUŠKOVE DVORA M: BETY ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE
CH: PIVKA PATRIK MAJ: KUREK MIROSLAV
- HORAN ZO ZLATEJ BANE, SPKP/16570, 12.05.2014 dobrý
O: DAN ŠAMILOVEC M: POLLY SPOD KUNOVEJ
CH: MIKULOVÁ MIROSLAVA MAJ: REPASKÝ MAROŠ
- IGI DZUNOŠAJ, SPKP/16776, 22.07.2014 veľmi dobrý
O: DARGO KRŠÁKOV DVOR M: KITI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: RUSNÁK PETER + BENKO ROLAND
- LEO SPOD SOBRANY, SPKP/16628, 06.06.2014 výborný
O: GERI BAHRISKO M: INARA SPOD SOBRANY
CH: BILIŠŇANSKÝ JAROSLAV MAJ: BILIŠŇANSKÝ JAROSLAV
- LESAN HOLUBNÍKY, SPKP/16532, 01.05.2014 nezúčastnil sa
O: BENY HUDECOV DVOR M: GAJA ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: HOPKO JÁN MAJ: HRONČEK JÁN
- LUX OD RIEČKY, SPKP/16827, 21.09.2014 výborný 2, r.CAC
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: ANDY MORSKÉ OKO
CH: BABEJ MARIÁN ING. MAJ: HOMZA JÁN
- MOK SPOD SOBRANY, SPKP/16924, 01.04.2015 dobrý
O: GERI BAHRISKO M: INARA SPOD SOBRANY
CH: HNAT PETER MAJ: HNAT PETER
- SAFIR BRUNOV DVOR, SPKP/16416, 07.04.2014 vylúčený
O: ARES Z NÁVRATNEJ M: LENA BRUNOV DVOR
CH: HIRŇÁK MARTIN MVDR. MAJ: RUSNÁK PETER
PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
- HARY DZUNOŠAJ, SPKP/16312, 29.08.2013 nezúčastnil sa
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KIKI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: ŠEBEŇA VLADIMÍR + ŠEBEŇA JAROSLAV
- CHANO SOKOLIE HNIEZDO, SPKP/15224, 17.06.2011 veľmi dobrý 1
O: ARGO KERENOVÁ M: BESSY SOKOLIE HNIEZDO
CH: SOKOL MIROSLAV MAJ: BORZ PAVOL
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
- BETTY OD KRIVEJ HORY, SPKP/17048, 08.06.2015 výborná 3
O: GERI BAHRISKO M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA
CH: FERTAĽ JAROSLAV MAJ: GAJDOS MATUS + ONDAVA DUPLÍN POĽOVNÍCKE ZDRUŽENIE
- BRIXI Z VRIESINEJ, 16992, 29.05.2015 výborná 2
O: FOREST ZO ŠPANIELSKEHO POĽA M: CORA OD RIEČKY
CH: BIELICH JOZEF ING. MAJ: PAVELLA MARTIN
- EBBIE OD MAJIRA, SPKP/16950, 30.04.2015 výborná
O: CHERO HOLUBNÍKY M: NANCY BRUNOV DVOR
CH: PANKÚCH STANISLAV MAJ: IVAN JOZEF
- EDA II OD MAJIRA, SPKP/16945, 30.04.2015 veľmi dobrá
O: CHERO HOLUBNÍKY M: NANCY BRUNOV DVOR
CH: PANKUCH STANISLAV MAJ: PANKUCH JÁN + PS TOPOĽA KUKOVA
- FANNY Z HORNEJ BÁBY, SPKP/16973, 01.05.2015 výborná
O: BENY HUDECOV DVOR M: CERA Z HORNEJ BÁBY
CH: VACULČIAK MILAN MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
- IBRA ZO ŠARAMPOVA, SPKP/17017, 06.06.2015 výborná 4
O: RICK Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
CH: PIVKA PATRIK MAJ: TUNEGOVÁ MARTINA
- MERRY OD RIEČKY, SPKP/16966, 26.05.2015 výborná 1, VT, CAJC,KVM 2016
O: ERVIN OD RIEČKY M: BESI Z NÁVRATNEJ
CH: BABEJ MARIÁN ING. MAJ: HOMZA JÁN + BABEJ MARIÁN
- NORMA SPOD ČERINKOVA, SPKP/17056, 28.06.2015 veľmi dobrá
O: DAN ŠAMILOVEC M: GORA SPOD SOBRANY
CH: SPIŠÁK JOZEF MAJ: ORŠULÁK STANISLAV
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
- STELA ZO SVIDNIKA, SPKP/16898, 20.01.2015 výborná 1, VT
O: ARES Z NAVRATNEJ M: DINA SOKOLIE HNIEZDO
CH: PODHAJECKY PAVEL MAJ: SAHAJDA MILAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
- AMARA Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/16477, 09.04.2014 dobrá
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: KAKA ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: GÉREC ZOLTÁN
- ASIA Z MEDVEDÍCH VRCHOV, SPKP/16561, 19.05.2014 nezúčastnil sa
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: HORDA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: PRIATKA MATEJ MAJ: KAĽUHA MARTIN
- AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE, SPKP/16681, 08.06.2014 výborná 2, r.CAC
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: FILA BAHRISKO
CH: MAJOROŠ MIROSLAV MAJ: SAHAJDA MILAN
- BORKA SPOD KAMENICKÉHO HRADU, SPKP/16543, 17.05.2014 veľmi dobrá 4
O: CHERO HOLUBNÍKY M: VANDA ŽABÍ POTOK
CH: VANDŽURA JÁN MAJ: CHVASTAŠ ALOJZ
- CITA OD SPOLKÁRA, SPKP/16377, 21.01.2014 výborná 1, VT, CAC, KV 2016, BOB
O: DAN ŠAMILOVEC M: FABA SOKOLIE HNIEZDO
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: SLIVKA JOZEF
- CITA Z CHORVÁTA, SPKP/16400, 25.02.2014 dobrá
O: ARES Z NÁVRATNEJ M: LORAN BRUNOV DVOR
CH: PANKÚCH JÁN MAJ: BRUDŇÁKOVÁ IVETA
- JORKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP/16640, 24.06.2014 výborná 3
O: ASTOR MORSKE OKO M: BENU Z HRACHOVSKEHO VRSKU
CH: KÝPEŤ JAROSLAV ING. MAJ: SAHAJDA MILAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
- DONA JOŠČEKOV DVOR, SPKP/16603, 31.05.2014 výborná 1, VT, CAC
O: BORAN HUDECOV DVOR M: NIKA SPOD ŠIBEŇA
CH: FEDOR PETER MAJ: FEDOR PETER
- JELKA BAHRISKO, 16553, 06.05.2014 výborná 2, r.CAC
O: DARGO KRŠÁKOV DVOR M: FATIMA BAHRISKO
CH: RUSNÁK PETER MAJ: ADAM ĽUBOMÍR
SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
- CARIN SOKOLIE HNIEZDO, SPKP/13123, 17.07.2006 výborná 1, VT, Najlepší veterán
O: ZAPO ČISTÉ BUČINY M: AJA Z CERULOVHO DVORA
CH: SOKOL MIROSLAV MAJ: SAHAJDA MILAN