SLOVENSKÝ KOPOV – SLOVENSKÝ KOPOV
skupina/group 6. FCI
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
- ARON SPOD SNINSKÉHO, SPKP/16708, 07.07.2014
O: ELO SPOD KUNOVEJ M: TASHA SPOD KUNOVEJ
CH: BUČOK MILAN MAJ: FERIANC JÁN
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
- AKIM Z HORÁRNE DVA DUBY, SPKP/16524, 04.04.2014
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: BESSY Z KADE VODA SKÁČE
CH: MARIANA TULLOVÁ MARIANA TULLOVÁ MAJ: TULLOVÁ MARIANA
- BORKO ZO ŠÚLAKOVHO DVORA, SPKP/16663, 14.05.2014
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CIFRA Z PADALA
CH: JAROSLAV MILAN MAJ: ŠANGALA MICHAL
- GASTON SPOD HIRKY, SPKP/16378, 27.01.2014
O: CEZAR SPOD SOBRANY M: TESSY MORSKÉ OKO
CH: MARUŠČÁK JÁN MAJ: RENTKA LIBOR
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
- AMIR SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP/14714, 06.06.2010
O: CEZAR SPOD SOBRANY M: CARA KOKAVA-DIEL
CH: JUDR. ĽUPTÁK, PHD. MARTIN MAJ: PUSTÝ JÁN
- ATHOS NIŽNÁ VOĽA, 21.08.2012, 01.07.2012
O: DAN ŠAMILOVEC M: SAMBA NIŽNÁ VOLA
CH: GDOVIN PAEDDR. MILAN MAJ: ZBELL RASTISLAV
- BARON OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP/16606, 25.05.2014
O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: SAPIETA JOZEF MAJ: KAPRÁLIK PAVOL + KAPRÁLIK PAVOL
- BESSY Z TAMBOROVHO DVORA, SPKP/16619, 24.05.2014
O: DAN SPOD SOBRANY M: BESSY Z PODHORODE
CH: PODVOREČNÝ VILIAM MAJ: KRÚPA ANTON
- DENY OD MAJIRA, SPKP/16643, 07.06.2014
O: ARIS MORSKÉ OKO M: NANCY BRUNOV DVOR
CH: PANKUCH STANISLAV MAJ: ŠKULTÉTY JÁN
- GARY Z PADALA, SPKP 16189, 11.07.2013
O: LUX ČEREŠŇOVÝ BOK M: FRIDA Z PADALA
CH: URGELA DUŠAN MAJ: ŠVEDA PAVOL
- GRAND ZO ŠARAMPOVA, SPKP 15920, 23.02.2013
O: BAT Z HRUŠKOVE DVORA M: BETY ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE
CH: PIVKA PATRIK MAJ: KUREK MIROSLAV
- HARY DZUNOŠAJ, SPKP/16312, 29.08.2013
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KIKI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: ŠEBEŇA VLADIMÍR
PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
- ALBI SPOD VINOHRÁDKŮ, ČLP SK 1257 13, 12.05.2010
O: IRAN OD VEVERKOVY STUDÁNKY M: LENY ČELINSKÁ HURKA
CH: KUNOVSKÁ LUDMILA MAJ: KUNOVSKA LUDMILA + KUNOVSKÝ BRONISLAV
SUKY/FEMALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
- ELIS OD SPOLKÁRA, SPKP/16890, 31.01.2015
O: DAN ŠAMILOVEC M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: LEHOTSKÝ LUKÁŠ
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
- AGA BELÁKOV DVOR, SPKP/16689, 20.06.2014
O: DAN ŠAMILOVEC M: HENA OD PERTILU
CH: BELÁK JOZEF MAJ: PARTILA MILAN
- ANNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU, SPKP/16775, 06.08.2014
O: BROK Z KADE VODA SKÁČE M: CHVÁLA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: HLBOCKÝ JOZEF MAJ: HLBOCKÝ JOZEF
- BYSTRA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP/16608, 25.05.2014
O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: SAPIETA JOZEF MAJ: VÁROŠ JOZEF
- CORA SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP/16550, 12.05.2014
O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: ELZA Z PADALA
CH: CHREN PETER MAJ: STANO DUŠAN
- DIXA OD PRIEHRADNÉHO MÚRU, SPKP/16757, 02.08.2014
O: HEKTOR SPOD KUNOVEJ M: ASTA Z JUDAVINKLU
CH: ORČÍK CYRIL MAJ: KOVALČÍK MILAN
- EIMA SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP/16697, 21.06.2014
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: FOSSY SOKOLIE HNIEZDO
CH: JUDR. ĽUPTÁK, PHD. MARTIN MAJ: ĽUPTÁK MARTIN + TÓTH FRANTIŠEK
- ESTA SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP/16696, 21.06.2014
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: FOSSY SOKOLIE HNIEZDO
CH: JUDR.ĽUPTÁK, PHD. MARTIN MAJ: ĽUPTÁK MARTIN + HYRAVÝ MAREK
- GERDA ŠIROKA DOLINA, SPKP/16495, 06.05.2014
O: DARGO KRSAKOV DVOR M: BESI BIELA STUDNA
CH: KYZEK JAROSLAV MAJ: DIANIŠKA MIROSLAV
- HESI BIELA STUDŇA, SPKP/16799, 14.08.2014
O: CHIT ZO ZLIEVEC M: CARA BIELA STUDŇA
CH: KOZÁR MARIÁN MAJ: KOZÁR MARIÁN + ERIK KOZÁR
- ISKRA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 16498, 02.05.2014
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: CARMEN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
CH: KÝPEŤ JAROSLAV MAJ: VALASKAI MICHAL
- PENTA SPOD VYSOKEJ, SPKP/16594, 06.06.2014
O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: DONA SPOD VYSOKEJ
CH: HRUŠKA IVAN MAJ: DOMBAI JÓZSEF
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
- ABBA Z HORÁRNE DVA DUBY, SPKP/16527, 04.04.2014
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: BESSY Z KADE VODA SKÁČE
CH: TULLOVÁ MARIANA MAJ: ZEMKO LADISLAV
- AMMY Z HORÁRNE DVA DUBY, SPKP/16529, 04.04.2014
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: BESSY Z KADE VODA SKÁČE
CH: TULLOVÁ MARIANA MAJ: URBAN BRANISLAV
- BONA ZO ŠULÁKOVHO DVORA, SPKP 16669, 14.05.2014
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CIFRA Z PADALA
CH: MILAN JAROSLAV MAJ: MILAN JAROSLAV
- DARA JOŠČEKOV DVOR, SPKP/16604, 31.05.2014
O: BORAN HUDECOV DVOR M: NIKA SPOD ŠIBENA
CH: ZREBNÝ STANISLAV MAJ: ZREBNÝ STANO
- DONA JOŠČEKOV DVOR, SPKP/16603, 31.05.2014
O: BORAN HUDECOV DVOR M: NIKA SPOD ŠIBEŇA
CH: FEDOR PETER MAJ: FEDOR PETER
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
- ABA Z TAMBOROVHO DVORA, SPKP/16052, 24.05.2013
O: BROK Z KADE VODA SKÁČE M: BESSY Z PODHORODE
CH: PODVOREČNÝ VILIAM MAJ: SAPIETA JOZEF
- ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP/16061, 19.05.2013
O: BROK Z KADE VODA SKÁČE M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: SAPIETA JOZEF MAJ: BUNČO FILIP + BUNČO FILIP
- ARDA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP/16059, 19.05.2013
O: BROK Z KADE VODA SKÁČE M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: SAPIETA JOZEF MAJ: FULMEK MILAN + FULMEK MILAN
- ARIKI Z BANSKEJ ŠTIAVNICE, SPKP/16212, 13.07.2013
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: JASNA BELANSKÁ JASKYŇA
CH: DUDÍK, ING. JAROSLAV MAJ: DUDÍK, ING. JAROSLAV
- ARTEMIS Z POD JAHODNÉHO, ČLP/SK/1653, 09.11.2013
O: PERI MORSKÉ OKO M: HEBI ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: SEDLÁČKOVÁ VĚRA MAJ: JANKŮ STANISLAV
- ASTA CHARA OD TMAVEJ DOLINY, SPKP/15913, 10.02.2013
O: ASTOR MORSKÉ OKO M: CHARA RÚBANÝ VRCH
CH: KRAJČUŠKA PAVEL MAJ: KRAJČUŠKA, ING PAVEL
- AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE, SPKP/16681, 08.06.2014
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: FILA BAHRISKO
CH: MAJOROŠ MIROSLAV MAJ: SAHAJDA MILAN
- BONA OD KALINOVSKEHO POTOKA, SPKP/16609, 25.05.2014
O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: SAPIETA JOZEF MAJ: SAPIETA JOZEF
- BONY Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP/16108, 22.06.2013
O: PERI MORSKÉ OKO M: AJDA SPOD VAHANOVA
CH: GORELČÍKOVA JAROSLAVA MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA
- BORA ZO ŠULÁKOVHO DVORA, SPKP/16666, 14.05.2014
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CIFRA Z PADALA
CH: MILAN JAROSLAV MAJ: VÁROŠ JOZEF
- BYSTRA Z POLIAKOVCA, SPKP/15756, 20.07.2012
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: ELZA SPOD SOBRANY
CH: POLLÁK MARIÁN MAJ: STRELIČKA MICHAL
- DAJA Z EVKINHO DVORA, 16140, 31.05.2013
O: ASTOR Z MIČINSKEHO HÁJA M: BEA BIELA STUDŇA
CH: HÍVEŠOVÁ EVA MAJ: LÍŠKA PETER
- DORA Z POLIAKOVCA, SPKP/16679, 13.06.2014
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: AMBRA Z POLIAKOVCA
CH: POLLÁK MARIAN MAJ: JAŇÁKOVÁ ZUZANA + JAŇÁK JURAJ
- FANY Z VEĽOPOLIA, SPKP 16014, 06.05.2013
O: CHERO HOLUBNIKY M: NELLA SPOD KUNOVEJ
CH: CHMEL PETER MAJ: DIANIŠKA MIROSLAV
- FEJA Z VELOPOLIA, 16015, 06.05.2013
O: CHERO HOLUBNIKY M: NELLA SPOD KUNOVEJ
CH: PETER DIANIŠKA PETER DIANIŚKA MAJ: DIANIŠKA PETER
- FILA SPOD SOBRANY, SPKP/13904, 09.09.2008
O: ARGO KERENOVÁ M: CITA SPOD SOBRANY
CH: BLIŠŇANSKÝ JAROSLAV MAJ: HALÁSZ GABRIEL
- GABA DZUNOŠAJ, SPKP 15838, 08.08.2012
O: TIMUR SPOD ŠIBEŇA M: KITI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: FEDAK ŠTEFAN
- HELA DZUNOŠAJ, SPKP/16315, 29.08.2013
O: DARGO KRŠŠAKOV DVOR M: KITI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: KRÁLIK MICHAL
- CHERI OD FABOVEJ, 15725, 10.07.2012
O: MAX Z PRIEVRANY M: PEGI MORSKE OKO
CH: PETER DIANIŠKA PETER DIANIŚKA MAJ: DIANIŠKA PETER
- KUDU Z POLČINY, SPKP/15629, 17.06.2012
O: EDY ŠAMILOVEC M: AJKA Z HORNEJ BÁBY
CH: HLADEK ING. EMIL MAJ: DZURIAK MILAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
- FIBI Z PROSNÉHO, SPKP/15652, 30.05.2012
O: MAX Z PRIEVRANY M: ANGIE VYŠNÉ
CH: FAJTH ROMAN MAJ: DOMBAI JÓZSEF
- CHVÁLA SPOD KOKAVSKEJ VARTY, SPKP/14993, 12.03.2011
O: MAX Z PRIEVRANY M: CUNAMI SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: KURUC MARIÁN MAJ: HLBOCKÝ JOZEF