SPKP:Dátum nar.Meno:Otec:Matka:Majiteľ:
13641/11 22.04.2008ALAN z Návratnej ARGO Kerenová BARA spod Sobrany Michal ULIČNÝ
12595/06 22.09.2004ARGO Kerenová CHAN Bukas BARA Pitaková František ONDREJ
12459/05 06.04.2004ARGO Tri potoky ARIS z Úšustu HENA z Hradu Tematín Milan BAČÍK
10826/ 01.01.2002ARIS z Úšustu ARGO z Chlebníc ALBA z Dedinského potoka František HOMOLA
14412/12 16.09.2009ASTOR Morské oko PEER Morské oko DIXA od Luntera Vladimír LUNTER
14015/11 10.01.2009ATHOS zo Sahajdovho dvora ARGO Kerenová CARIN Sokolie hniezdo Bc. Milan SAHAJDA
14235/ 12.07.2009AXO z Iglova KUBO spod Šibeňa XANTA Vlčí potok Ing. Marián VAVREK
12382/05 09.05.2004BARI z Hruškove dvora RET z Lehôtky EŇA spod Rovenca Ing. Milan ČERNOK ml.
12916/09 12.10.2005BARON Jankajov dvor LORD z Prievrany CHASA Bukas Dušan JANKAJ st.
16246/16 18.08.2013BENY od Spolkára BRIT Valaškovce JUTA od Partilu František GEŠPER
13142/11 02.08.2006BENY z Čerešňovej ENDY od Partilu SANDRA z Čerešňovej Jozef VELIKÝ
12826/11 11.04.2011BONY od Suchého MORAN z Konotopy BETY Pitaková
14635/12 27.04.2010BORAN Hudecov dvor HORAN Čerešňový bok CITA od Starého jarka Marián MURÍN
13443/11 15.06.2007BORAN spod Rovenca JOGI Marciláz Ivan ŠÍP
13848/11 25.07.2008BROK z Kade voda skáče ARGO Kerenová FEDA Dzunošaj LSR
13014/08 15.05.2006CÉVAR z Dúbravskej doliny BRIX z Úšustu ORA z Čerešňovej Peter CHREN
12746/07 01.07.2005CEZAR spod Sobrany BRIT z Cerulovho dvora ANKA zo Záhradnej Milan REDECHA
12281/08 25.08.2003CHERO Čerešňový bok IPEĽ z Prievrany AJDA z Uhorského Marián MURÍN
12942/10 13.03.2006CID Vlčí potok CEVIN spod Rosnianok ETNA Belanská jaskyňa
12749/08 01.07.2005CVIK spod Sobrany BRIT z Cerulovho dvora ANKA zo Záhradnej Ing. Ľubomír PODHORSKÝ
13010/11 12.05.2006DAN Šamílovec ARIS z Úšustu JURA z Prievrany Ing. Štefan HATOK
12951/05 01.03.2006DAN spod Sobrany DAG z Kmetónyho dvora ANKA zo Záhradnej Pavol KAPRÁLIK
13367/09 25.05.2007DON z Čerešňovej ENDY od Partilu SANDRA z Čerešňovej Viliam BAĎO
13437/09 20.06.2007EDY Šamilovec ENDY od Partilu JURA z Prievrany Stanislav FÁBRY
12759/11 16.06.2005ELO spod Kunovej ZAPO Čisté bučiny ARIS spod Kunovej
13435/10 20.06.2007ENDY Šamilovec ENDY od Partilu JURA z Prievrany RNDr. Juraj MORAVČÍK
13965/ 20.12.2008ERIK Sokolie hniezdo ENDY Žabí potok BONA Brunov dvor Marián KOMÁR
13426/11 13.06.2007ERO spod Sobrany ARGO Kerenová ANKA zo Záhradnej Rastislav PANCURÁK
12802/08 25.07.2005EVAR z Polčiny MAX z Prievrany CIFRA z Dedinského dvora Milan KOVALČÍK
12909/07 27.10.2005FALKO spod Kunovej ZAPO Čisté bučiny CARA spod Kunovej Michal VIRAVEC
12911/08 27.10.2005FLAM spod Kunovej ZAPO Čisté bučiny CARA spod Kunovej Jaroslav HUDÁK
13137/10 08.07.2006FLIP zo Záhradnej ENDY Žabí potok CILKA zo Záhradnej
12910/08 27.10.2005FRANK spod Kunovej ZAPO Čisté bučiny CARA spod Kunovej Drahoslav LÍŠKA
12845/08 15.09.2005FRIDO spod Čerinkova MACO Nižná Vôľa CITA z Babového dvora Mgr. Juraj UHRIN
13085/13 10.06.2006HEKTOR spod Kunovej
13056/10 23.05.2006JAGO Balienec ARIS z Úšustu INKA Balienec Dušan BADIN
13174/12 18.08.2006KARON Čerešňový bok Marek CIPCER
12370/06 23.04.2004KATO spod Šibeňa KOPČO Fašie CHARA spod Šibeňa Roman MACHAJ
12533/10 28.07.2004KORD spod Kovanca CEVIN spod Rosnianok ILKA spod Kovanca
12371/05 23.04.2004KUBO spod Šibeňa KOPČO Fašie CHARA spod Šibeňa Ing. Matúš FABÍNI
16628/16 06.06.2014LEO spod Sobrany GERI Bahrisko INARA spod Sobrany Jaroslav BILIŠŇANSKÝ
13390/10 20.05.2007LUX Čerešňový bok EVAR Rúbaný vrch AJDA z Uhorského Pavol VALACH
13111/09 23.07.2006MAX Morské oko ENDY Žabí potok AIŠA od Suchého Ing. Štefan DUDA
12122/05 05.05.2003MAX z Prievrany SÁLIK Krššákov dvor INKA z Prievrany Milan VETRAK
13147/10 02.08.2006NINO z Mičinského hája HARY Balienec JURA spod Šibeňa Ing. Peter FABIAN
14100/11 27.02.2009OMAR spod Rovenca MAX z Prievrany ASTA z Hruškove dvora
12990/11 07.05.2006PADY Žabí potok KARON Dubová stráň CIRA Žabí potok
13475/08 30.07.2007PEER Morské oko ARGO Kerenova HASSA spod Dubovej hlavy Vladimír LUNTER
13476/08 30.07.2007PERI Morské oko ARGO Kerenova HASSA spod Dubovej hlavy Ing. Jozef HÍLEK
1214/ 19.12.2009Pit Bejchlovské hvozdy
13351/05 24.05.2007RIGO spod Šibeňa CEZAR spod Sobrany JURA spod Šibeňa
13673/ 03.05.2008SONNY Morské oko ARGO Kerenová Lukáš ŠEMETKA
13664/11 04.05.2008TARI Morské oko MAX z Prievrany HASSA spod Dubovej hlavy
12623/11 01.12.2004TOM z Brezovského hámra IKAR spod Šibeňa MAJKA z Hámra
14082/11 01.03.2009URAL Morské oko ŽURKO NIžná vôľa NETTY Morské oko
12393/07 15.05.2004ŽURKO Nižná Vôľa BRIT z Cerulovho dvora BYSTRA Nižná Vôľa Vladimír KAŠČÁK