SPKP:Dátum nar.Meno:Otec:Matka:Majiteľ:
14074/11 31.01.2009ABABA zo Siládiho dvora JOGI Marciláz ASTA Vojles Lešť Ing. Štefan PAVELKA
1254/00 01.05.2010AFRA z Judavinklu ARGO Kerenová Div. Ladislav PONÍK
12669/07 20.04.2005AGA z Chmeľova ZAPO Čisté bučiny GALA Domaková Milan PARTILA
12543/08 30.07.2004AIDA Tomašova DAG z Kmetónyho dvora FIDA Domakova Miroslava MIKULOVÁ
12586/16 12.08.2004AIŠA od Suchého HARY z Grznárky BETY Pitaková JUDr. Ing. Jaroslav JEVČÁK ml.
12997/12 01.01.2006AJDA spod Vahanova DAG z Kmetónyho dvora Jaroslava GORELČÍKOVÁ
13539/12 05.09.2007AJDA z Podhorode MAX z Prievrany Milan VETRAK
13703/10 20.05.2008AJKA z Hornej Báby ARIS z Úšustu INKA Čerešňový bok Ing. Emil HLADEK
12966/11 05.03.2006ALBA zo Slovenskej Ľupče JOGI Marciláz CIFRA spod Mlynárova
15462/15 23.05.2011ALMA Dianin Ranč DAN spod Sobrany BETY spod Cerninskej Ivan MINICH
13332/05 19.04.2007ALMA od Močilnej skaly JOGI Marciláz CHARĽA Čerešňový bok
13419/10 29.06.2007ANGIE Vyšné ARIS z Úšustu DARA spod Hirky Roman FAJTH
14404/11 15.09.2009ASTA Hricov dvor DON z Čerešňovej IRIS spod Kunovej MUDr. Jozef MATTA
12996/09 18.05.2006AXA spod Vahanova HARY z Grznárky BRITA Verchová dolina
13814/11 08.07.2008AXA z Evkinho dvora ENDY od Partilu BEA Biela studňa Jaroslav CHLPOŠ
12363/05 04.04.2004BARA spod Sobrany DAG z Kmetónyho dvora ANKA zo Záhradnej MVDr. Jaroslav CHABADA
13077/08 09.06.2006BEA Biela studňa CVIK Brunov dvor LESY z Prievrany Eva HÍVEŠOVÁ
12338/05 20.01.2004BEA Šamilovec SÁLIK Krššákov dvor JURA z Prievrany Ing. Miroslav STANOVSKÝ CSc.
15086/13 07.05.2011BENU z Hrachovského vŕšku EDY Šamilovec PEGY spod Šibeňa Jozef VOZÁR
13849/00 25.07.2008BERTA z Kade voda skáče ARGO Kerenová Div. FEDA Dzunošaj Jaroslav REPČÍK
13075/08 09.06.2006BESI Biela studňa CVIK Brunov dvor LESY z Prievrany Jaroslav KYZEK
12738/08 04.07.2005BESSY Sokolie hniezdo ZAPO Čisté bučiny AJA z Cerulovho dvora Miroslav SOKOL
13851/13 25.07.2008BESSY z Kade voda skáče ARGO Kerenová Mariana TULLOVÁ
13793/12 18.06.2008BESSY z Podhorode Viliam PODVOREČNÝ
13145/09 02.08.2006BETA z Čerešňovej ENDY od Partilu SANDRA z Čerešňovej Ing. Milan ČERNOK st.
13781/10 14.06.2008BETY spod Cerninskej ŽURKO Nižná vôľa EDKA sp. Kunovej Diana TAKÁCSOVÁ
13831/12 13.06.2008BETY zo Slovenskej Ľupče ATOS zo Šarampova CIFRA spod Mlynárova Patrik PIVKA
13630/05 15.04.2008CARA Biela studňa EVAR Rúbaný vrch LESY z Prievrany Marián KOZÁR
13750/16 15.05.2008CARA Lesný chór BAT z Hruškove dvora Astra Lohyňa
14304/11 10.08.2009CARA spod Cerninskej EBON Brunov dvor EDKA spod Kunovej Michal JUREČKO
13123/08 17.07.2006CARIN Sokolie hniezdo ZAPO Čisté bučiny AJA z Cerulovho dvora Bc. Milan SAHAJDA
13122/11 17.07.2006CARKA Sokolie hniezdo ZAPO Čisté bučiny AJA z Cerulovho dvora
13491/05 29.07.2007CEDRA z Padala BARI z Hruškove dvora AJA Vojles Lešť Ing. Igor HRONČEK
13082/10 04.06.2006CESY Kerenová ENDY Žabí potok BARA Pitaková
15725/16 09.10.0020CHERI od Fabovej MAX z Prievrany Pegi Morské oko Peter DIANIŠKA
14993/14 12.03.2011CHVÁLA spod Kokavskej Varty MAX z Prievrany CUNAMI spod Kokavskej Varty Ing. Jozef HLBOCKÝ
13494/10 29.07.2007CIFRA z Padala BARI z Hruškove dvora AJA Vojles Lešť Jaroslav MILAN
12876/07 06.09.2005CIRA il proscuitto rotonda SÁLIK Krššákov dvor ASTA Vojles Lešť Ing. Ľudovít LUKÁČ
12752/07 01.07.2005CIRA spod Sobrany BRIT z Cerulovho dvora ANKA Zo Záhradnej Ing. Štefan FEDORKO
12708/08 04.06.2005CIRA Vlčí chvost CEVIN spod Rosnianok DONA Fašie Ján GALLIK
13712/10 05.05.2008CITA Krššákov dvor EVAR Rúbaný vrch VERA Krššákov dvor Radovan KRŠŠÁK
12446/09 08.06.2004CITA od Starého Jarka BROK Brunov dvor FANY Balienec Ivan HUDEC
12751/08 01.07.2005CITA spod Sobrany BRIT z Cerulovho dvora ANKA zo Záhradnej
13492/10 29.07.2007CITA z Padala BARI z Hruškove dvora AJA Vojles Lešť Ing. Jozef VAKULA PhD.
14438/12 02.10.2009CITA z Podhorode MAX z Prievrany Viktor GRAJCARIK
13415/09 30.06.2007CUNAMI spod Kokavskej Varty BARI z Hruškove dvora CARA Kokava diel Marián KURUC
12721/07 01.07.2005ČYBKA Nižná Voľa BRIT z Cerulovho dvora BYSTRA Nižná Voľa PaedDr. Milan GDOVIN
14230/12 07.07.2009DAJA Biela studňa EVAR Rúbany vrch LESY z Prievrany Marián KOZÁR
13136/10 13.07.2006DAJA z Cerulovho dvora BARI z Hruškove dvora CEJA z Cerulovho dvora
13623/10 10.04.2008DIANA Lohyňa KAN Morské  oko FLORA Veľká voda Ing. Štefan PAVELKA
13978/11 15.12.2008DINA Sokolie hniezdo EBON Brunov dvor BESSY Sokolie hniezdo Pavel PODHAJECKÝ
13012/09 12.05.2006DONA Šamilovec ARIS z Úšustu JURA z Prievrany Štefan HROMADA
12933/09 11.01.2006DONA spod Vysokej MAX z Prievrany AJKA spod Vysokej Ivan HRUŠKA
12939/09 24.01.2006ĎUSA Nižná Voľa BRIT z Cerulovho dvora VERONA Nižná vôľa
12762/07 16.06.2005EDKA spod Kunovej ZAPO Čisté bučiny ARIS spod Kunovej Michal JUREČKO
13971/12 20.12.2008ELKA Sokolie hniezdo ENDY Sokolie hniezdo BONA Brunov dvor Bohuš DIGOŇ
13427/10 13.06.2007ELZA spod Sobrany ARGO Kerenová Div. ANKA zo Záhradnej Marián POLLÁK
13240/09 04.01.2007ELZA spod Vysokej MAX z Prievrany Ivan HRUŠKA
13455/05 25.06.2007EMY Stará dolina CEVIN spod Rosnianok BONA zo Šarampova Ing. Ján HUDÁK
12427/08 02.06.2004ENDY Brunov dvor DAG z Kmetónyho dvora RITA Vlčí potok
15842/16 11.06.0020ERA Srnia lúka Astor Morské oko Gura zo Zlievec Ing. Igor HRONČEK
12799/08 13.07.2005FANA z Ladomera HARY Balienec DAJA z Ladomera Ján MÄSIAR
13421/10 01.07.2007FANY od Partilu CEZAR spod Sobrany AGA z Chmeľovaq
13546/10 02.11.2007FANY z Mlakoch BOJAR spod Sobrany BRITA z Mlakoch
13139/10 08.07.2006FRIDA zo Záhradnej ENDY Žabí potok CILKA zo Záhradnej
13798/11 22.06.2008GABA spod Murinky DENY z Polčiny CIRA il proscuitto rotonda
12640/09 03.03.2005GABA zo Zlievec HARY Balienec GURA z Vinneho potoka Dušan ĎURÍK
13029/09 24.05.2006GAJA zo Slavošovskej doliny BRIT z Cerulovho dvora CARA zo Slavošovskej doliny
12987/08 05.04.2006GAJA zo Zlievec RET z Lehôtky GURA z Vinneho potoka Ivan MINICH
13589/14 20.02.2008GALA z Čerešňovej Ján ELIAŠ
13572/09 13.11.2007GAMA spod Ergištôlne BAT z Hruškove dvora BRITA spod Kýčery
13997/11 30.12.2008GERA spod Vysokej MAX z Prievrany CILA spod Vysokej MUDr. Adrian KALIŠ PhD.
13587/11 22.02.2008GERA z Čerešňovej ENDY od Partilu SANDRA z Čerešňovej František HOMOLA
13996/11 30.12.2008GINA spod Vysokej MAX z Prievrany CILA spod Vysokej Milan ŠPIRKO
13797/11 22.06.2008GORA spod Murinky DENY z Polčiny CIRA il proscuitto rotonda Ján ŠIMA
12986/10 05.04.2006GURA zo Zlievec RET z Lehôtky GURA z Vinného potoka
13855/11 24.07.2008HAJDY od Luntera JOGI Marciláz DIXA od Luntera
12697/07 14.06.2005HASSA spod Dubovej hlavy DAG z Kmetónyho dvora FALDA Holubníky JUDr. Ing. Jaroslav JEVČÁK ml.
12696/08 14.06.2005HEIDY spod Dubovej hlavy DAG z Kmetónyho dvora FALDA Holubníky Vladimír BARANČO
13244/10 03.02.2007HERA Cingorové jamy ARGO Tri potoky ERA Rúbaný vrch Viliam MASÁR
13088/08 10.06.2006HERA spod Kunovej ZAPO Čisté bučiny CARA spod Kunovej Štefan HANCAR
14780/00 27.07.2010HESTER spod Kokavskej Varty Marián KURUC
13961/11 16.12.2008HEXA z Čerešňovej ARIS z Úšustu HARA z Hradu Tematín František HOMOLA
14781/13 27.07.2010HORDA spod Kokavskej Varty HORAN Čerešňový bok CUNAMI spod Kokavskej Varty Ing. Matej PRIATKA
13214/08 21.10.2006INDI spod Kunovej ENDY Žabí potok JELKA Z Prievrany MUDr. Jozef MATTA
12411/05 03.05.2004INKA Balienec SÁLIK Krššákov dvor HRČA Balienec Ing. Stanislav MORAVČÍK
12479/06 26.06.2004INKA Čerešňový bok RET z Lehôtky AJDA z Uhorského Milan VACULČIAK
14887/00 05.10.2010INKA od Partilu Jozef VARGOŠKO
13215/09 21.10.2006IRIS spod Kunovej ENDY Žabí potok JELKA Z Prievrany Jozef HRIC
13397/10 29.05.2007JARKA spod Kunovej ENDY Žabí potok ARIS spod Kunovej
13693/10 10.05.2008JITA Nižná vôľa ŽURKO NIžná vôľa VERONA Nižná vôľa MVDr. Martin HIRŇÁK
13915/05 15.09.2008JOFA od Kmeťa ARIS z Úšustu DIANA od Kmeťa Andrej KMEŤ
13758/10 06.06.2008KENDY spod Kunovej JOGI Marciláz CARA spod Kunovej MUDr. Jozef MATTA
12474/07 06.06.2004LARA Hraples DAG z Kmetónyho dvora AXA zo Slovenského krasu František ŠPIRKO
12475/07 06.06.2004LOTA Hraples DAG z Kmetónyho dvora AXA zo Sloven.krasu Ladislav LADOMIRJAK
12476/06 06.06.2004LYXA Hraples DAG z Kmetónyho dvora AXA zo Sloven.krasu Ing. Ján PILÁT ml.
13114/11 23.07.2006MAŠA Morské oko ENDY Žabí potok AIŠA od Suchého
13116/08 23.07.2006MERY Morské oko ENDY Žabí potok AIŠA od Suchého Rastislav PASTERNÁK
13938/00 03.10.2008NELLA spod Kunovej Peter CHMEĽ
12679/08 08.05.2005NERA Hraples IPEĽ z Prievrany AXA zo Slovenského krasu
13037/09 26.05.2006NERA spod Šibeňa BRIT z Cerulovho dvora CHARA spod Šibeňa Jozef MAJERSKÝ
13304/05 06.04.2007NETTY Morské oko ARGO Tri potoky AIŠA od Suchého Andrej PAVLOVČIN
13034/09 26.05.2006NIKA spod Šibeňa BRIT z Cerulovho dvora CHARA spod Šibeňa Peter FEDOR
13468/10 17.07.2007OMEGA Morské oko BROK Brunov dvor NORA Hraples František HOMOLA
13191/09 28.08.2006ONDRA spod Šibeňa BRIT z Cerulovho dvora JURA spod Šibeňa
12782/09 19.07.2005ORA Žabí potok KARON Dubová stráň CIRA Žabí potok Ján ELIAŠ
13469/11 17.07.2007ORKA Morské oko BROK Brunov dvor NORA Hraples Vladimír STODOLA
13479/00 30.07.2007PEGI Morské oko Peter DIANIŠKA
12907/10 12.11.2005PEGY Jastrabá dolina ARIS z Úšustu KUJKA Jastabá dolina Karol CALÍK
13349/10 21.05.2007PEGY spod Šibeňa FLAM Domaková CHARA spod Šibeňa Ing. Jaroslav KÝPEŤ
12908/08 12.11.2005PETY Jastraba dolina ARIS z Úšustu KUJKA Jastabá dolina
13600/11 12.02.2008RITA Morské oko BROK Brunov dvor AIŠA od Suchého Ing. Pavol SOTÁK
13344/09 18.05.2007ŠANTAL z Radomskej doliny Ing. František ŠEVC
13660/00 24.04.2008STELA spod Šibeňa Ing. Rudolf MICHALOVSKÝ
13955/10 05.11.2008TAJGA z Radomskej doliny ZAPO Čisté bučiny ORKA z Radomskej diliny Anton FIĽARSKÝ
13666/11 04.05.2008TESSY Morské oko MAX z Prievrany HASSA spod Dubovej hlavy Mgr. Ján MARUŠČÁK
12821/08 02.08.2005URNA z Brezov. Hámra MAX z Prievrany MAJKA z Hámra Milan VETRAK
12702/06 03.06.2005VERA z Čerešňovej HARY Balienec SANDRA z Čerešňovej Ľudovít VLŽÁK
12529/09 20.06.2004XANTA Vlčí potok CEVIN spod Rosnianok CIRA z Babového dvora Marián VAVREK
12357/07 28.02.2004ZARA Krššakov dvor BLESK od Cintorína VERA Krššákov dvor Ing. Ľudovít LUKÁČ
12395/05 15.05.2004ŽOFA Nižná Voľa BRIT z Cerulovho dvora BYSTRA Nižná Voľa PaedDr. Milan GDOVIN
13262/09 26.03.2007ZULA Parichvost ARIS z Úšustu GARA z Hradu Tematín