SPKP:Meno:Otec:Matka:Odvaha:Hlasitosť:Dohľadávka:Durenie diviak:Durenie zajac:
15896Aba spod Hradeckej lkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 3 3 4 3
15896Aba spod Hradeckej lúkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 3 3 1 3
15896Aba spod Hradeckej lúkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 1 4 4 4
15896Aba spod Hradeckej lúkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 2 3 3 3
15896Aba spod Hradeckej lúkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 3 2 4 3
16052Aba z Tamborovho dvoraBROK z Kade voda skáče BESSY z Podhorode 2 3 4 3
16298Aban Markov dvorARIS Morské oko JENNY Brunov dvor 2 3 4 2
16527Abba z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 4 4 4 4
16918Abby Chmelov Dvor v LábeEDDY Krššákov dvor NELA Kubínska hoľa 4 3 4 3
15897Ada spod Hradeckej lúkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 3 3 4 3
15919Ada z Bykovskej dolinyASTOR z Mičinského hája GERY Sokolie hniezdo 3 4 4 4
15227Adel zo Zakliatej horyERIK Sokolie hniezdo GABA spod Murinky 4 3 3 3
14679Adis Hílkov chovPERI Morské oko HERA Cingorové jamy 3 4 4 4
17201Adonis z Novobanskej dubinkyNINO z Mičinského hája IDA spod Murínky 4 4 4 4
16689Aga Belákov dvorDAN Šamílovec HENA od Partilu 3 3 3 3
16689Aga Belákov dvorDAN Šamílovec HENA od Partilu 3 3 4 3
16118Aga od DigoňaARES z Návratnej ELKA Sokolie hniezdo 3 3 3 3
16523Agan z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 2 3 3 3
14677Agar Hílkov chovPERI Morské oko HERA Cingorové jamy 3 3 4 3
16771Agar spod Havranieho vrchuBROK z Kade voda skáče CHVÁLA spod Kokavskej Varty 3 4 3 3
16431Aida Orichov dvorDON z Prosného ELIZ z Cerníka  2 2 2 3
15917Aida z Bykovskej dolinyASTOR z Mičinského hája GERY Sokolie hniezdo 1 1 3 1
16452Aida Žabí potokVOREN Žabí potok GALA z Čerešňovej 2 3 4 4
17050Aigi z Marikovskej dolinyDON z Prosného RENNY Kubínska hoľa 2 2 4 2
15207Aiša z PoliakovcaKORD spod Kovanca ELZA spod Sobrany 4 4 3 4
16750Aja Molitorov dvorASTOR z Mičinského hája BONY Dianin Ranč 2 3 4 3
16128Aja od SpolkáraFRIDO spod Čerinkova FABA Sokolie hniezdo 2 3 3 3
15895Aja spod Hradecké lúkyMAX z Prievrany ELZA z Padala 3 4 3 2
15230Aja z HalčeNINO z Mičinského hája CITA z Padala 3 4 4 4
16855Ajax spod FeľatyARIS z Mihálikovho dvora CARA spod Kemenej hory 3 3 4 4
15301Ajax spod Trávneho ŽdiaruKORD spod Kovanca GORA spod Murinky 3 3 3 2
16469Ajax z Gérecovho dvoraHUGO spod Ergištôlne KIKA zo Slavošovskej doliny 1 2 3 2
16449Ajax Žabí potokVOREN Žabí potok GALA z Čerešňovej 2 4 3 3
16027Ajda II. Jastrabá dolinaASTOR z Mičinského hája GINA spod Vysokej 1 2 2 3
15507Ajda II. Z ChorvátaARES z Návratnej LORAN Brunov dvor 4 4 4 4
16751Ajda Molitorov dvorASTOR z Mičinského hája BONY Dianin Ranč 1 3 3 3
16208Ajda z BuzitkyLUX Čerešňový bok KARA zo Slavošovskej doliny 1 3 3 3
16112Ajo od DigoňaARES z Návratnej ELKA Sokolie hniezdo 3 4 3 4
16240Akar z Chočských vrchovARGO Tri potoky SURI spod Kunovej 3 3 4 3
16524Akim z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 3 3 4 4
16524Akim z horárne dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 4 3 2 3
16484Akim z VriesinejERIK od Riečky CORA od Riečky 4 3 3 3
16484Akim z VriesivejERIK od Riečky CORA od Riečky 4 2 3 3
16212Akin z Banskej ŠtiavniceDON z Čerešňovej JASNA Belanská jaskyňa 3 3 4 3
16857Akita spod FeľatyARIS z Mihálikovho dvora CARA spod Kemenej hory 3 3 4 3
16114Alan od DigoňaARES z Návratnej ELKA Sokolie hniezdo 2 2 3 2
15793Alan z Marcinovho dvoraDAN Šamílovec FRIDA zo Záhradnej 4 3 3 3
16471Alex z Gérecovho dvoraHUGO spod Ergištôlne KIKA zo Slavošovskej doliny 2 3 4 2
16774Ali spod Havranieho vrchuBROK z Kade voda skáče CHVÁLA spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
15162Alma Dianin rančDAN spod Sobrany BETY spod Cerninskej 4 3 4 4
16683Alma Myslavské dolieDON z Čerešňovej FILA Bahrisko 1 3 4 3
16710Alma spod SvinskéhoELO spod Kunovej TASHA spod Kunovej 2 3 4 2
16477Amara z Gérecovho dvoraHUGO spod Ergištôlne KIKA zo Slavošovskej doliny 1 3 3 2
15078Ambra Mútňanská dolinaDON z Čerešňovej TESSY Morské oko 2 3 4 2
15915Amir z Bykovskej dolinyASTOR z Mičinského hája GERY Sokolie hniezdo 4 4 4 4
16558Amir z Medvedích vrchovDARGO Krššákov dvor HORDA spod Kokavskej Varty 3 3 4 4
16529Ammy z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 2 4 4 4
16022Amor Jastrabá dolinaASTOR z Mičinského hája GINA spod Vysokej 4 4 3 4
15403Amor od JurišaEBON Brunov dvor JARA Brunov dvor 2 3 4 3
15817Amor spod Kamenického hraduJORK Brunov dvor VANDA Žabí potok 2 4 4 4
15462Amor z Marekovho dvoraBAT z Hruškove dvora AXA z Evkinho dvora 3 3 1 3
15160Amy Dianin RančDAN spod Sobrany BETY spod Cerninskej 3 3 3 3
15918Anda z Bykovskej dolinyASTOR z Mičinského hája GERY Sokolie hniezdo 3 3 4 4
16486Andy z VriesinejERIK od Riečky CORA od Riečky 3 4 4 3
16434Angie Orichov dvorDON z Prosného ELIZ z Cerníka  2 2 4 2
16061Anita od Kalinovského potokaBROK z Kade voda skáče FALMA spod Kokavskej Varty 4 4 4 4
16061Anita od Kalinovského potokaBROK z Kade voda skáče FALMA spod Kokavskej Varty 1 3 4 4
16061Anita od Kalinovského potokaBROK z Kade voda skáče FALMA spod Kokavskej Varty 4 3 4 3
16775Anny spod Havranieho vrchuBROK z Kade voda skáče CHVÁLA spod Kokavskej Varty 4 4 4 4
16709Apo spod SvinskéhoELO spod Kunovej TASHA spod Kunovej 4 4 3 4
15685Aramis Nižná VôľaDAN Šamílovec SAMBA Nižná Voľa 3 3 4 4
16059Arda od Kalinovského potokaBROK z Kade voda skáče FALMA spod Kokavskej Varty 3 4 3 4
16059Arda od Kalinovského potokaBROK z Kade voda skáče FALMA spod Kokavskej Varty 3 3 4 4
16119Ardon spod DubovcaDAN spod Sobrany CITA z Podhorode 2 3 4 4
16768Ares spod Havranieho vrchuBROK z Kade voda skáče CHVÁLA spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
16707Ares spod SninskéhoELO spod Kunovej TASHA spod Kunovej 2 2 3 2
16485Ares u VriesinejERIK od Riečky CORA od Riečky 3 3 4 3
15910Argo Chara od Tmavej dolinyASTOR Morské oko CHARA Rúbaný vrch 3 3 3 2
17139Argo Devičianske jazeroGERI Bahrisko IRIA spod Sobrany 3 4 3 3
15687Argo Nižná VoľaDAN Šamílovec SAMBA Nižná Voľa 3 4 3 4
16788Argo z Kotešovského dvoraLUSK spod Vysokej BEKY z Hornej báby 3 4 3 3
16788Argo z Kotešovského dvoraLUSK spod Vysokej BEKY z Hornej báby 2 4 3 4
16048Argo z Tamborovho dvoraBROK z Kade voda skáče BESSY z Podhorode 1 4 3 4
17176Arik spod LipoviceERIK od Riečky ADLA Pod Ščobom 3 4 3 4
16214Ariky z Banskej ŠtiavniceDON z Čerešňovej JASNA Belanská jaskyňa 3 4 4 4
16024Aris Jasrabá dolinaASTOR z Mičinského hája GINA spod Vysokej 2 3 2 3
16636Aris od Krivej horyCEZAR z Kade voda skáče ELA zo Španieho poľa 1 2 4 2
16684Aron Belákov dvorDAN Šamílovec HENA od Partilu 3 3 3 3
15908Aron Chára od Tmavej dolinyASTOR Morské oko CHARA Rúbaný vrch 4 4 4 4
16917Aron Chmelov dvor v LábeEDDY Krššákov dvor NELA Kubínska hoľa 3 3 3 3
16120Aron spod DubovcaDAN spod Sobrany CITA z Podhorode 3 3 4 4
17177Aron spod LipoviceERIK od Riečky ADLA Pod Ščobom 4 4 4 4
15914Aron z Bykovskej dolinyASTOR z Mičinského hája GERY Sokolie hniezdo 2 3 4 3
16525Aron z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 4 4 4 4
15792Aron z Marcinovho dvoraDAN Šamílovec FRIDA zo Záhradnej 3 3 3 2
16443Arsa spod HavrankyCHERO Holubníky FATIMA spod Cerninskej 3 3 3 3
15158Artuš Dianin rančDAN spod Sobrany BETY spod Cerninskej 3 3 3 4
16203Artuš z BuzitkyLUX Čerešňový bok KARA zo Slavošovskej doliny 4 2 3 2
16209Aša z BuzitkyLUX Čerešňový bok KARA zo Slavošovskej doliny 2 2 4 2
15913Asta Chara od Tmavej dolinyASTOR Morské oko CHARA Rúbaný vrch 3 3 3 2
15913Asta Chara od Tmavej dolinyASTOR Morské oko CHARA Rúbaný vrch 3 4 4 3
16919Asta Chmelov dvor v LábeEDDY Krššákov dvor NELA Kubínska hoľa 3 4 4 3
16299Asta Markov dvorARIS Morské oko JENNY Brunov dvor 4 3 4 3
16117Asta od DigoňaARES z Návratnej ELKA Sokolie hniezdo 3 4 3 3
15347Asta pod SčobomARES z Návratnej TAJGA z Radomskej doliny 4 3 3 3
16445Asta spod HavrankyCHERO Holubníky FATIMA spod Cerninskej 4 3 4 3
14574Asta z Hrachovského vŕškuMAX z Prievrany PEGY spod Šibeňa 4 3 4 4
16488Asta z VriesinejERIK od Riečky CORA od Riečky 4 3 3 3
15678Asta zo Šulakovho dvoraMAX z Prievrany CIFRA z Padala 1 2 4 2
15157Aston Dianin RančDAN spod Sobrany BETY spod Cerninskej 2 3 2 3
16297Aston Markov dvorARIS Morské oko JENNY Brunov dvor 2 4 2 3
16685Astor Belákov dvorDAN Šamílovec HENA od Partilu 2 3 2 3
16023Astor Jastrabá dolinaASTOR z Mičinského hája GINA spod Vysokej 3 3 4 3
16109Astor od DigoňaARES z Návratnej ELKA Sokolie hniezdo 4 4 4 4
16126Astor od SpolkáraFRIDO spod Čerinkova FABA Sokolie hniezdo 3 3 2 3
16015Atos Jastrabá dolinaASTOR z Mičinského hája GINA spod Vysokej 4 3 4 3
16206Atos z BuzitkyLUX Čerešňový bok KARA zo Slavošovskej doliny 3 4 3 4
15916Atos z Bykovskej dolinyASTOR z Mičinského hája GERY Sokolie hniezdo 2 3 2 3
16526Atrei z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 1 2 4 2
17165Aura z Levočských vrchovERIK od Riečky VIVA Žabí potok 3 2 3 2
15466Aura z Marekovho dvoraBAT z Hruškove dvora AXA z Evkinho dvora 3 4 3 3
17160Avar z Levočských vrchovERIK od Riečky VIVA Žabí potok 2 3 4 2
16115Ax od DigoňaARES z Návratnej ELKA Sokolie hniezdo 4 3 3 3
17162Ax z Levočských vrchovERIK od Riečky VIVA Žabí potok 2 3 4 4
16681Axa Myslavské údolieDON z Čerešňovej FILA Bahrisko 4 3 3 3
16444Axa spod HavrankyCHERO Holubníky FATIMA spod Cerninskej 4 3 3 3
16204Axel z BuzitkyLUX Čerešňový bok KARA zo Slavošovskej doliny 3 3 3 4
16474Axel z Gérecovho dvoraHUGO spod Ergištôlne KIKA zo Slavošovskej doliny 4 3 4 4
16530Axxa z Horárne Dva dubyDARGO Krššákov dvor BESSY z Kade voda skáče 3 3 3 3
16821Aylin spod HutiskaDON z Čerešňovej BERTA z Kade voda skáče 1 3 3 2
17164Azgard z Levočských vrchovERIK od Riečky VIVA Žabí potok 1 2 4 2
16245Bady od SpolkáraBRIT Valaškovce JUTA od Partilu 4 4 4 4
16245Bady od SpolkáraBRIT Valaškovce JUTA od Partilu 4 3 3 3
16824Bak z BuzitkyASTOR z Mičinského hája KARA zo Slavošovskej doliny 3 3 4 3
15757Bára z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 3 4 4 4
16102Bárny z Jarkinho údoliaPERI Morské oko AJDA spod Vahanova 3 2 3 2
16606Baron od Kalinovského potokaRICK z Prievrany FALMA spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
15784Bary Nižná voľaBARON Jankajov dvor ĎUSA Nižná Voľa 1 2 2 2
17106Bask Hybská tiesňavaARON spod Trávneho Ždiaru SELI spod Kunovej 2 4 4 3
16099Baška z ChotáraARES z Návratnej LORAN Brunov dvor 1 2 4 2
16927Bax spod Havranieho vrchuRICK z Prievrany CHVÁLA spod Kokavskej Varty 2 2 3 2
15830Bea z Marekovho dvoraASTOR Morské oko AXA z Evkinho dvora 3 3 4 3
16542Beky spod Kamenného hraduCHERO Holubníky VANDA Žabí potok 4 3 4 4
16518Bella z Chočských vrchovFICO Žičiho pustatina SURI spod Kunovej 2 3 3 3
15151Ben zo Šútovskej dolinyALAN z Návratnej PEGY Jastrabá dolina 3 3 3 3
17087Bena spod FeľatyIZAK z Polčiny CARA spod Kemenej hory 3 4 4 4
16342Beni z NeniniecDON z Čerešňovej ALBA zo Slovenskej Ľupče 3 3 4 3
16246Beny od SpolkáraBRIT Valaškovce JUTA od Partilu 4 3 3 3
14442Beny zo Španieho poľaJOGI Marciláz BETA z Čerešňovej 3 2 1 3
16106Bessy z Jarkinho údoliaPERI Morské oko AJDA spod Vahanova 3 2 3 2
16991Bessy z VriesinejFOREST zo Španieho poľa CORA od Riečky 3 3 4 3
17048Betty od Krivej horyGERI Bahrisko ELA zo Španieho poľa 3 3 3 3
16932Betty spod Havranieho vrchuRICK z Prievrany CHVÁLA spod Kokavskej Varty 3 3 4 3
16618Biba z Tamborovho dvoraDAN spod Sobrany BESSY z Podhorode 4 4 3 4
16618Biba z Tamborovho dvoraDAN spod Sobrany BESSY z Podhorode 3 4 3 4
14123Bigi Široká dolinaEDY Šamilovec BESI Biela studňa 2 2 4 3
15089Bojar ValaškovceEBON Brunov dvor NETTY Morské oko 4 3 3 4
16664Bojar zo Šulákovho dvoraEDDY Krššákov dvor CIFRA z Padala 1 3 4 2
15093Bona ValaškovceEBON Brunov dvor NETTY Morské oko 3 3 4 3
15155Bona zo Šútovskej dolinyALAN z Návratnej PEGY Jastrabá dolina 2 3 3 4
16617Bono z Tamborovho dvoraDAN spod Sobrany BESSY z Podhorode 3 3 3 3
16108Bony z Jarkinho údoliaPERI Morské oko AJDA spod Vahanova 3 3 4 3
15827Bony z Marekovho dvoraASTOR Morské oko AXA z Evkinho dvora 4 3 4 3
15530Bora pod SčobomARES z Návratnej TAJGA z Radomskej doliny 3 3 3 3
16006Bora z Brezovského HámraBORAN Hudecov dvor KIKA od Kmeťa 2 4 4 4
16248Boran od SpolkáraBRIT Valaškovce JUTA od Partilu 3 3 4 3
16543Borka spod Kamenického hraduCHERO Holubníky VANDA Žabí potok 4 4 3 4
16345Borka z NeniniecDON z Čerešňovej ALBA zo Slovenskej Ľupče 1 3 2 2
15275Borka z UhlišťaARGO Tri potoky ORKA Morské oko 1 2 1 1
16663Borko zo Šulákovho dvoraEDDY Krššákov dvor CIFRA z Padala 2 2 3 3
16343Boro z NeniniecDON z Čerešňovej ALBA zo Slovenskej Ľupče 3 3 2 2
15551Brest spod SľubiciJORK Brunov dvor JARKA spod Kunovej 3 3 4 3
16512Brit z Chočskýých vrchovFICO Žičiho pustatina SURI spod Kunovej 2 3 3 3
15095Brita ValaškovceEBON Brunov dvor NETTY Morské oko 3 3 4 3
15095Brita VaľaškovceEBON Brunov dvor NETTY Morské oko 3 2 3 2
15831Brita z Marekovho dvoraASTOR Morské oko AXA z Evkinho dvora 4 3 3 3
15276Brita z UhlišťaARGO Tri potoky ORKA Morské oko 3 4 3 4
15276Brita z UhlišťaARGO Tri potoky ORKA Morské oko 4 4 3 4
15276Brita z UhlišťaARGO Tri potoky ORKA Morské oko 4 3 3 2
17001Brita Žabí potokVOREN Žabí potok GALA z Čerešňovej 3 4 4 4
16977Brix ChocholnáEROS Sokolie hniezdo JUKA z Polčiny 4 3 3 2
17047Brix od Krivej horyGERI Bahrisko ELA zo Španieho poľa 4 4 4 4
16279Brix spod Hradeckej lúkyAXO z Iglova ELZA z Padala 3 1 4 3
16002Brix z Brezovského HámraBORAN Hudecov dvor KIKA od Kmeťa 4 3 3 3
16514Brix z Chočských vrchovFICO Žičiho pustatina SURI spod Kunovej 1 3 4 3
16616Brix z Tamborovho dvoraDAN spod Sobrany BESSY z Podhorode 4 3 3 3
15755Brixa z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 3 3 3 3
16003Brok z Brezovského HámraBORAN Hudecov dvor KIKA od Kmeťa 4 4 4 4
16989Brok z VriesinejFOREST zo Španieho poľa CORA od Riečky 3 3 4 3
17255Brutus Orichov dvorERVIN od Riečky ELIZ z Cerníka  1 3 3 3
15181Brutus spod Macovho vrchuHORAN Čerešňový bok CARA Kokava-Diel 3 3 4 3
16608Bystra od Kalinovského potokaRICK z Prievrany FALMA spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
15756Bystra z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 4 4 4 4
16546Car spod Hradeckej lúkyFICO Žičiho pustatina ELZA z Padala 4 4 3 3
16185Cara spod SľubiciERO spod Sobrany JARKA spod Kunovej 3 3 4 3
15860Cara z UhlišťaDAN spod Sobrany ORKA Morské oko 3 4 3 4
15317Carin Morské okoCEZAR z Kade voda skáče OMEGA Morské oko 4 4 4 4
16079Caro z HalčeTIMUR spod Šibeňa CITA z Padala 4 3 1 2
16032Cebon od MajiraARIS Morské oko NANCY Brunov dvor 3 4 2 3
15960Cedar od JurišaARES z Návratnej JARA Brunov dvor 3 4 4 3
16302Cedar zo Šútovskej dolinyALAN z Návratnej PEGY Jastrabá dolina 4 4 4 4
16077Ceder z HalčeTIMUR spod Šibeňa CITA z Padala 3 4 3 4
16549Cedra spod Hradeckej lúkyFICO Žičiho pustatina ELZA z Padala 3 3 3 3
16307Cela zo Šútovskej dolinyALAN z Návratnej PEGY Jastrabá dolina 2 4 3 4
15592Cera ValaškovceARIS Morské oko NETTY Morské oko 2 2 3 2
16379Cero spod HirkyCEZAR spod Sobrany TESSY Morské oko 1 2 4 2
16078Cero z HalčeTIMUR spod Šibeňa CITA z Padala 4 4 3 4
16076Cevar z HalčeTIMUR spod Šibeňa CITA z Padala 3 3 3 3
15108Cevin z IglovaDAN spod Sobrany XANTA Vlčí potok 2 2 2 2
16088Cevin z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 2 3 4 3
15315Cézar Morské okoCEZAR z Kade voda skáče OMEGA Morské oko 2 3 2 3
16374Cezar od SpolkáraDAN Šamílovec FABA Sokolie hniezdo 4 4 3 4
16083Cezar z PoliakovcaDON z Čerešňovej 3 3 3 3
16305Cézar zo Šútovskej dolinyPEGY Jastrabá dolina 3 1 3 1
16807Chachar PitakováGERI Bahrisko HERA Pitaková 4 3 3 3
15224Chano Sokolie HniezdoARGO Kerenová 3 4 4 4
16809Chara PitakováGERI Bahrisko HERA Pitaková 2 4 3 3
15571Charo spod SobranyARGO Kerenová CIRA spod Sobrany 4 4 4 4
15221Chero Sokolie hniezdoARGO Kerenová BESSY Sokolie hniezdo 2 2 3 2
15566Chero spod SobranyARGO Kerenová CIRA spod Sobrany 4 3 3 4
15225Chessy Sokolie hniezdoARGO Kerenová BESSY Sokolie hniezdo 2 3 3 3
15223Chino Sokolie hniezdoARGO Kerenová BESSY Sokolie hniezdo 3 2 2 2
15572Chira spod SobranyARGO Kerenová CIRA spod Sobrany 4 3 4 3
16163Chit LohyňaBORAN Hudecov dvor ABABA zo Siládiho dvora 4 4 3 4
16811Chitra PitakováGERI Bahrisko HERA Pitaková 3 2 2 2
16464Chris z Hrachovského vŕškuFICO Žičiho pustatina PEGY spod Šibeňa 3 3 4 4
15722Chucky od FabovejMAX z Prievrany PEGI Morské oko 4 4 4 4
16468Chvála z Hrachovského vŕškuFICO Žičiho pustatina PEGY spod Šibeňa 2 2 3 2
16548Cifra spod Hradeckej lúkyFICO Žičiho pustatina ELZA z Padala 1 3 2 2
16089Cifra z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 2 3 4 4
17209Cifra zo Šulákovho dvoraEDDY Krššákov dvor CIFRA z Padala 1 4 1 4
16034Cila II. Od MajiraARIS Morské oko NANCY Brunov dvor 2 3 3 3
14958Cila Komjatská dolinaDON z Čerešňovej DONA Šamilovec 3 3 3 3
15961Cila od JurišaJARA Brunov dvor 2 3 3 3
15557Cila Vihorlatské horyCEZAR z Kade voda skáče HERA spod Kunovej 3 3 4 4
15020Cila z Evkinho dvoraBAT z Hruškove dvora BEA Biela studňa 3 3 3 3
16376Cira od SpolkáraDAN Šamílovec FABA Sokolie hniezdo 3 4 3 4
16375Ciro od SpolkáraDAN Šamílovec FABA Sokolie hniezdo 1 2 3 2
15555Ciro Vihorlatské horyCEZAR z Kade voda skáče HERA spod Kunovej 3 4 3 4
16087Ciro z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 3 2 2 2
16035Cita od MajiraARIS Morské oko NANCY Brunov dvor 3 3 4 3
16377Cita od SpolkáraDAN Šamílovec FABA Sokolie hniezdo 4 3 3 4
16547Cita spod Hradeckej lúkyFICO Žičiho pustatina ELZA z Padala 2 3 4 3
15926Cola pod SčobomARES z Návratnej TAJGA z Radomskej doliny 4 3 3 4
16388Congy pod SčobomARES z Návratnej TAJGA z Radomskej doliny 3 3 4 3
16425Conor Dianin rančMAX z Prievrany BETY spod Cerninskej 3 4 3 4
16550Cora spod Hradeckej lúkyFICO Žičiho pustatina ELZA z Padala 2 3 3 3
15591Cora ValaškovceARIS Morské oko NETTY Morské oko 4 3 3 3
15495Cvik Joščekov dvorJAGO Balienec NIKA spod Šibeňa 3 4 4 4
14433Cvik z PodhorodaMAX z Prievrany 4 3 3 3
16086Cvik z PoliakovcaDON z Čerešňovej ELZA spod Sobrany 4 3 3 3
16399Cyro z ChorvátaARES z Návratnej LORAN Brunov dvor 2 3 3 3
16705Dago z ChorvátaARES z Návratnej 4 3 4 4
16507Daira spod SľubiciGERI Bahrisko JARKA spod Kunovej 1 2 2 3
15850Daira z Hrachovského vŕškuASTOR Morské oko PEGY spod Šibeňa 4 3 3 4
16508Daja spod SľubiciGERI Bahrisko JARKA spod Kunovej 3 3 3 3
16140Daja z Evkinho dvoraASTOR z Mičinského hája BEA Biela studňa 4 3 4 3
12986Dak Srnia lúkaNINO z Mičinského hája NINO z Mičinského hája 1 1 1 2
16093Danec spo Macovho vrchuBAT z Hruškove dvora ARISSA spod Macovho vrchu  3 3 2 2
16703Dark z ChorvátaHANY Sokolie hniezdo 4 3 3 3
16137Daro z Evkinho dvoraASTOR z Mičinského hája BEA Biela studňa 3 4 4 4
15059Dax Mačí zámokARGO Kerenová AXA spod Vahanova 2 3 2 2
16505Deny spod SľubiciGERI Bahrisko JARKA spod Kunovej 3 4 2 4
16510Desy spod SľubiciGERI Bahrisko JARKA spod Kunovej 2 3 4 3
16094Devana spod Macovho vrchuBAT z Hruškove dvora ARISSA spod Macovho vrchu  2 3 2 2
16644Dia od MajiraARIS Morské oko NANCY Brunov dvor 2 3 3 3
16737Dia od SpolkáraFRANK spod Kunovej JUTA od Partilu 4 4 4 4
16142Dia z Evkinho dvoraASTOR z Mičinského hája BEA Biela studňa 3 4 4 3
16018Dina z Hornej BábyBORAN Hudecov dvor CERA z Hornej báby 4 3 4 4
15937Dino Nižná voľaDAN Šamílovec ĎUSA Nižná Voľa 2 2 3 2
17115Dino pos SčobomARES z Návratnej TAJGA z Radomskej doliny 3 3 3 3
16704Dino z ChorvátaARES z Návratnej HANY Sokolie hniezdo 3 4 4 4
15035Dino z NávratnejMAX z Prievrany BARA spod Sobrany 2 2 4 2
16757Dixa od Priehradného múruHEKTOR spod Kunovej ASTA z Judavinklu 3 3 4 2
15938Dixi Nižná VoľaDAN Šamílovec ĎUSA Nižná Voľa 1 3 2 3
16096Dolja spod Macovho vrchuBAT z Hruškove dvora ARISSA spod Macovho vrchu  2 2 4 3
16016Don Hornej BábyBORAN Hudecov dvor CERA z Hornej báby 4 3 3 4
16603Dona Joščekov dvorBORAN Hudecov dvor NIKA spod Šibeňa 3 4 4 4
15532Dona Komjatská dolinaDAN spod Sobrany DONA Šamilovec 4 4 4 4
14824Dona od Močilnej skalyJOGI Marciláz 3 3 4 3
16538Dona z Brezovského hámraDARGO Krššákov dvor AJDA z Podhorode 3 3 3 3
16679Dora z PoliakovcaDON z Čerešňovej AMBRA z Poliakovca 2 3 3 2
16139Doro z Evkinho dvoraASTOR z Mičinského hája BEA Biela studňa 2 1 3 2
16091Duga spod Macovho vrchuBAT z Hruškove dvora ARISSA spod Macovho vrchu  3 4 4 3
14542Duno z HriňovejHORAN Čerešňový bok BRITA Dobročajka 3 3 3 3
17149Dur spod Hradeckej lúkyHUGO spod Ergištôlne ELZA z Padala 3 3 3 4
15864Ebon od Močilnej skalyASTOR Morské oko 2 3 4 3
16392Ebon z Hornej BábyBENY Hudecov dvor CERA z Hornej báby 1 2 2 2
16877Ebow od JurišaGERI Bahrisko JARA Brunov dvor 3 3 3 3
15799Eby Mačí zámokARIS Morské oko AXA spod Vahanova 3 3 3 3
16945Eda od MajiraCHERO Holubníky NANCY Brunov dvor 3 3 3 3
17183Eddy z Evkinho dvoraSULTÁN z Prievrany CINA z Evkinho dvora 1 3 3 2
15376Edo od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 4 3 4 3
16356Edo z HriňovejFICO Žičiho pustatina STELA spod Šibeňa 4 4 4 4
16391Edy z Hornej BábyBENY Hudecov dvor CERA z Hornej báby 3 3 2 3
15864Egon z Močilnej skalyASTOR Morské oko 1 3 4 3
16946Eila od MajiraCHERO Holubníky NANCY Brunov dvor 4 3 4 3
15977Elba z Hrachovského vŕškuLUX Čerešňový bok EURA spod Kokavskaj Varty 2 3 4 3
16691Eldin spod Macovho vrchuHUGO spod Ergištôlne 2 3 2 3
16891Elly od SpolkáraDAN Šamílovec JUTA od Partilu 2 3 4 3
15976Elvis z Hrachovského vŕškuLUX Čerešňový bok EURA spod Kokavskaj Varty 2 3 3 3
16882Elza od JurišaGERI Bahrisko JARA Brunov dvor 2 3 3 3
16912Elza z PoliakovcaDON z Prosného AMBRA z Poliakovca 4 3 4 3
15763Elza z VeľopoliaCEZAR z Kade voda skáče INDI spod Kunovej 3 3 4 3
15866Ema od Močilnej skalyASTOR Morské oko 1 3 4 3
16566Ema z Brezovského hámraMAX z Prievrany KIKA od Kmeťa 3 3 3 3
16359Ema z HriňovejFICO Žičiho pustatina STELA spod Šibeňa 4 3 3 3
14903Ema z Mičinského hájaEDY Šamilovec 3 3 3 3
16993Emir spod Macovho vrchuHUGO spod Ergištôlne 2 4 4 3
16910Emir z PoliakovcaDON z Prosného AMBRA z Poliakovca 3 4 3 3
16944Emy od MajiraCHERO Holubníky NANCY Brunov dvor 3 4 3 3
16393Endy z Hornej BábyBENY Hudecov dvor CERA z Hornej báby 1 2 3 3
15758Eno z VeľopoliaCEZAR z Kade voda skáče INDI spod Kunovej 2 3 2 3
15378Erik od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 4 3 4 3
15759Erin z VeľopoliaCEZAR z Kade voda skáče INDI spod Kunovej 4 4 4 4
16878Eron od JurišaGERI Bahrisko JARA Brunov dvor 3 4 4 3
16879Eros od JurišaGERI Bahrisko JARA Brunov dvor 4 3 3 3
15377Ervin od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 4 4 3 4
16915Erža z PoliakovcaDON z Prosného AMBRA z Poliakovca 4 4 3 4
16941Eso od MajiraCHERO Holubníky NANCY Brunov dvor 3 3 3 3
15373Esso od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 4 3 3 3
16942Eston od MajiraCHERO Holubníky NANCY Brunov dvor 3 2 4 2
17182Etos z Evkinho dvoraSULTÁN z Prievrany CINA z Evkinho dvora 4 4 4 4
16357Evan z HriňovejFICO Žičiho pustatina STELA spod Šibeňa 4 4 2 4
16357Evan z HriňovejFICO Žičiho pustatina STELA spod Šibeňa 3 4 4 3
16357Evan z HriňovejFICO Žičiho pustatina STELA spod Šibeňa 4 4 3 4
15865Evar od Močilnej skalyASTOR Morské oko 3 3 4 3
15609Evar Široká dolinaBESI Biela studňa 3 4 3 3
15609Evar Široká dolinaAKIM z Mihálikovho dvora BESI Biela studňa 3 2 2 2
16394Evar z Hornej BábyBENY Hudecov dvor CERA z Hornej báby 2 3 3 3
15974Evar z Hrachovského vŕškuLUX Čerešňový bok EURA spod Kokavskaj Varty 2 2 2 3
15797Ex Mačí zámokARIS Morské oko AXA spod Vahanova 1 3 3 1
15213Fagus LohyňaDIANA Lohyňa 3 3 3 2
16646Falko TomašováERO spod Sobrany 2 2 2 3
17233Falko z UhlišťaDON z Prosného CARA z Uhlišťa 3 3 4 3
15899Fan Široká dolinaAKIM z Mihálikovho dvora BESI Biela studňa 4 3 4 3
16348Fanda Nižná VoľaDAN Šamílovec SAMBA Nižná Voľa 2 4 3 3
15217Fanny LohyňaDIANA Lohyňa 1 3 3 2
17174Fanny od SpolkáraDAN Šamílovec FABA Sokolie hniezdo 2 3 2 2
16014Fany z VeľopoliaCHERO Holubníky NELLA spod Kunovej 2 3 3 2
15902Farel Široká dolinaAKIM z Mihálikovho dvora BESI Biela studňa 2 2 4 3
15394Fibi Jastrabá dolinaDON z Čerešňovej GINA spod Vysokej 2 4 2 4
16152Fido spod HirkyBENY z Čerešňovej TESSY Morské oko 2 3 3 3
15424Fifa zo Španieho PoľaBARI z Hruškove dvora BETA z Čerešňovej 3 3 3 3
15663Fila Biela studňaDAJA Biela studňa 4 3 4 3
15646Fix z ProsnéhoMAX z Prievrany ANGIE Vyšné 4 2 1 2
16970Ford z Hornej BábyBENY Hudecov dvor CERA z Hornej báby 2 3 4 3
15982Fox z Hrachovského vŕškuBORAN Hudecov dvor PEGY spod Šibeňa 3 3 4 3
16648Fram TomašováERO spod Sobrany 1 3 3 2
16347Franko Nižná VoľaDAN Šamílovec SAMBA Nižná Voľa 1 3 2 3
17104Fraňo z HalčeARON spod Trávneho Ždiaru AJA z Halče 4 3 4 4
15807Fredy z CerníkaBLESK spod Cerninskej ELIZ z Cerníka  3 4 3 4
15838Gaba DzunošajTIMUR spod Šibeňa KITI od Kmeťa 1 2 3 2
15838Gaba DzunošajTIMUR spod Šibeňa KITI od Kmeťa 3 3 3 3
15448Gaba Krššákov dvorJORK Brunov dvor 3 3 4 2
15511Gaba od CerninskejURAL Morské oko CARA spod Cerninskej 1 3 4 3
14766Gaja z PolčinyEVAR z Polčiny 2 3 3 2
13994Gaka spod VysokejMAX z Prievrany 4 3 4 3
14849Gappa z Dikunskej skalyBARON Jankajov dvor HANA spod Sobrany 3 3 3 3
16293Gard z VeľopoliaBORAN Hudecov dvor INDI spod Kunovej 4 3 3 3
15601Garo LohyňaFICO Žičiho pustatina ABABA zo Siládiho dvora 3 3 4 3
16292Garo z VeľopoliaINDI spod Kunovej 3 3 3 3
16338Garro z Dikunskej skalyBARON Jankajov dvor HANA spod Sobrany 3 3 3 3
16189Gary z PadalaLUX Čerešňový bok FRIDA z Padala 4 4 4 3
15734Gass Biela studňaAKIM z Mihálikovho dvora CARA Biela studňa 3 4 3 4
16251Gaštan z Hrachovského vŕškuDARGO Krššákov dvor CARMEN z Hrachovského vŕšku 3 3 3 4
16378Gaston spod HirkyCEZAR spod Sobrany TESSY Morské oko 1 3 3 2
16385Gaston z LutomiaDON z Čerešňovej 1 4 4 3
15739Gera Biela studňaAKIM z Mihálikovho dvora CARA Biela studňa 4 3 4 3
16494Gera Široká dolinaDARGO Krššákov dvor BESI Biela studňa 3 3 2 2
15662Gerbera LohyňaFICO Žičiho pustatina ABABA zo Siládiho dvora 3 3 4 3
16495Gerda Široká dolinaDARGO Krššákov dvor BESI Biela studňa 3 3 4 3
16491Geret Široká dolinaDARGO Krššákov dvor BESI Biela studňa 4 3 4 3
15733Gero Biela studňaAKIM z Mihálikovho dvora CARA Biela studňa 3 4 3 3
15030Gero Hruštínska hoľaARGO Tri potoky VERA z Čerešňovej 3 3 4 3
16490Gero Široká dolinaDARGO Krššákov dvor BESI Biela studňa 4 4 3 4
16291Gero z VeľopoliaBORAN Hudecov dvor INDI spod Kunovej 4 3 4 4
15921Gero zo ŠarampovaBAT z Hruškove dvora BETY zo Slovenskej Ľupče 4 3 3 4
15931Gery zo Španieho poľaEDDY Krššákov dvor CORA z Padala 4 3 4 4
16190Gib z PadalaLUX Čerešňový bok FRIDA z Padala 3 3 4 3
15742Gina Biela studňaAKIM z Mihálikovho dvora CARA Biela studňa 3 3 4 3
16147Gina z CerníkaARGO Tri potoky ELIZ z Cerníka  1 3 3 2
16147Gina z CerníkaARGO Tri potoky ELIZ z Cerníka  3 3 4 3
16147Gina z CerníkaARGO Tri potoky ELIZ z Cerníka  4 3 4 3
16195Gira z PadalaLUX Čerešňový bok FRIDA z Padala 2 4 4 4
16380Giro spod HirkyCEZAR spod Sobrany TESSY Morské oko 1 3 3 3
16196Goja z PadalaLUX Čerešňový bok FRIDA z Padala 3 3 3 3
16294Gora z VeľopoliaBORAN Hudecov dvor INDI spod Kunovej 2 4 3 3
15586Goral z GisarkyARGO Kerenová MAŠA Morské oko 2 3 3 3
16250Goral z Hrachovského vŕškuDARGO Krššákov dvor CARMEN z Hrachovského vŕšku 2 3 3 3
16089Goral z VeľopoliaBORAN Hudecov dvor INDI spod Kunovej 4 4 4 3
16290Goro z VeľopoliaINDI spod Kunovej 3 4 2 4
15922Goro zo ŠarampovaBAT z Hruškove dvora BETY zo Slovenskej Ľupče 4 3 4 4
15920Grand zo ŠarampovaBAT z Hruškove dvora BETY zo Slovenskej Ľupče 4 4 4 4
16151Greta z CerníkaARGO Tri potoky ELIZ z Cerníka  2 3 4 3
16146Grib z CerníkaARGO Tri potoky ELIZ z Cerníka  3 1 1 1
15487Grif BahriskoCEZAR z Kade voda skáče FILA zo Slavošovskej doliny 3 1 3 1
15932Gucci zo Španieho poľaEDDY Krššákov dvor CORA z Padala 3 3 3 3
15930Guffy zo Španieho poľaEDDY Krššákov dvor CORA z Padala 2 3 3 3
15220Gura II z Mičinského hájaMAX z Prievrany 1 3 2 2
15923Gura zo ŠarampovaBAT z Hruškove dvora BETY zo Slovenskej Ľupče 4 3 3 3
15836Guro DzunošajTIMUR spod Šibeňa KITI od Kmeťa 2 4 3 3
15934Gween zo Španieho poľaEDDY Krššákov dvor CORA z Padala 3 3 3 3
16329Haidy z Hrachovského vŕškuDON z Prosného BENU z Hrachovského vŕšku 3 3 4 4
15705Hajdy od RiečkyFALKO spod Kunovej BESI z Návratnej 2 3 3 3
15944Hak z ProsnéhoARIS Morské oko ANGIE Vyšné 2 3 4 3
16228Hakim spod Kamennej horyHUGO spod Ergištôlne ALMA od Močilnej skaly 3 4 4 4
15701Hany od RiečkyFALKO spod Kunovej BESI z Návratnej 3 3 4 3
14594Hany Sokolie hniezdoBESSY Sokolie hniezdo 4 3 4 3
16569Hari zo Zlatej BaneDAN Šamílovec POLY spod Kunovej 3 3 3 3
16586Harik Nižná VoľaDAN Šamílovec ĎUSA Nižná Voľa 2 2 2 2
16311Haro DunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 3 3 3
16311Haro DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 4 4 4
14844Haro spod SobranyARGO Kerenová CITA spod Sobrany 1 1 4 2
16870Haro z PadalaFICO Žičiho pustatina FRIDA z Padala 1 3 1 2
16794Hary Biela studňaCHIT zo Zlievec CARA Biela studňa 3 3 4 3
16312Hary DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 4 4 4
16312Hary DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 4 4 3 4
16225Hary spod Kemenej horyHUGO spod Ergištôlne ALMA od Močilnej skaly 4 3 1 3
16587Hasan Nižná VoľaDAN Šamílovec ĎUSA Nižná Voľa 2 3 2 3
16571Hasan zo Zlatej BaneDAN Šamílovec POLY spod Kunovej 3 3 4 3
16310Havas DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 2 2 3 3
16316Heda DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 4 3 4
14268Heda zo ZlievecMAX z Prievrany GABA zo Zlievec 4 3 4 4
16872Hektor z PadalaFICO Žičiho pustatina FRIDA z Padala 2 3 2 3
15943Hektor z ProsnéhoARIS Morské oko ANGIE Vyšné 3 3 3 4
16315Hela DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 4 4 3
15774Hena LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 3 3 3 3
16875Hera z PadalaFICO Žičiho pustatina FRIDA z Padala 3 3 2 2
16575Hera zo Zlatej BaneDAN Šamílovec POLY spod Kunovej 2 4 4 3
15476Hero od FabovejMAX z Prievrany PEGI Morské oko 3 3 3 3
16799Hesi Biela studňaCHIT zo Zlievec CARA Biela studňa 2 4 4 4
16799Hesi Biela studňaCHIT zo Zlievec CARA Biela studňa 4 4 4 4
14199Hessy spod VysokejEDY Šamilovec DONA spod Vysokej 4 3 3 3
16874Hetty z PadalaFICO Žičiho pustatina FRIDA z Padala 3 3 3 3
16276Hexa zo Španieho PoľaEDDY Krššákov dvor ESTER zo Španieho poľa 3 3 4 3
15771Hilda LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 4 3 4 3
15945Honey z ProsnéhoARIS Morské oko ANGIE Vyšné 4 3 4 4
16572Hora zo Zlatej BaneDAN Šamílovec POLY spod Kunovej 3 3 3 3
16793Horan Biela studňaCHIT zo Zlievec CARA Biela studňa 3 4 3 3
15698Horan od RiečkyFALKO spod Kunovej BESI z Návratnej 3 4 4 3
16579Horan spod CerninskejCEZAR z Kade voda skáče GAJA spod Cerninskej 4 4 3 3
16873Horan z PadalaFICO Žičiho pustatina FRIDA z Padala 2 3 2 3
16622Horan zo ŠarampovaDON z Čerešňovej BETY zo Slovenskej Ľupče 2 2 3 1
16570Horan zo Zlatej BaneDAN Šamílovec POLY spod Kunovej 4 4 4 4
16323Horár z Hrachovského vŕškuDON z Prosného BENU z Hrachovského vŕšku 3 4 3 4
14776Horor spod Kokavskej VartyHORAN Čerešňový bok CUNAMI spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
16327Hraška z Hrachovského vŕškuDON z Prosného BENU z Hrachovského vŕšku 4 3 3 3
16324Huncút z Hrachovského vŕškuDON z Prosného BENU z Hrachovského vŕšku 4 3 3 3
16623Hunter zo ŠarampovaDON z Čerešňovej BETY zo Slovenskej Ľupče 3 3 4 3
16328Hyster z Hrachovského vŕškuDON z Prosného BENU z Hrachovského vŕšku 2 3 4 3
16263Ibon LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 3 3 3 3
15027Ida HolubníkyDAN Šamílovec GAJA zo Slavošovskej doliny 4 3 2 3
15331Ida zo ZlievecBAT z Hruškove dvora GABA zo Zlievec 3 4 3 4
15635Idax spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 4 3 3 3
16268Idea LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 4 3 4 3
16268Idea LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 3 3 3 3
16268Idea LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 2 3 3 3
15636Idor spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 2 3 4 3
16776Igi DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 3 3 3
16458Ikar zo Španieho poľaASTOR z Mičinského hája CORA z Padala 4 4 4 3
16781Ila DzunošaJDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 4 4 4 4
15971Ilja Krššákov dvorEDDY Krššákov dvor CITA Krššákov dvor 3 3 3 3
15638Inara spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 4 3 4 4
16172Inka BahriskoARES z Návratnej CLEA zo Slovenskej Ľupče 3 4 4 4
15025Inka HolubníkyDAN Šamílovec GAJA zo Slavošovskej doliny 3 2 3 2
16499Inka z Hrachovského vŕškuDON z Čerešňovej CARMEN z Hrachovského vŕšku 3 2 4 3
13727Inka z Ipeľského potoka2 2 2 3
15633Inor spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 1 2 3 2
16780Ira DzunošajDARGO Krššákov dvor KITI od Kmeťa 3 3 2 3
15640Iria spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 4 3 4 4
16170Iris BahriskoARES z Návratnej CLEA zo Slovenskej Ľupče 3 3 4 4
16497Iris z Hrachovského vŕškuDON z Čerešňovej CARMEN z Hrachovského vŕšku 2 4 4 4
17013Iris zo ŠarampovaRICK z Prievrany FAUNA zo Šarampova 3 3 4 3
16267Irvin LohyňaBORAN Hudecov dvor DIANA Lohyňa 4 3 4 4
15295Iskra Big ComfortKATO spod Šibeňa GERA spod Vysokej 3 3 3 3
15637Istan spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 4 4 3 4
15637Istan spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 4 4 3 4
16166Ivar BahriskoARES z Návratnej CLEA zo Slovenskej Ľupče 3 4 4 3
15441Iver Sokolie hniezdoBARON Jankajov dvor CARKA Sokolie hniezdo 3 4 4 4
16168Ivo BahriskoARES z Návratnej CLEA zo Slovenskej Ľupče 1 3 3 3
15364Izop spod Kokavskej VartyDON z Čerešňovej AJDA spod Sobrany 2 4 3 4
16171Izzy BahriskoARES z Návratnej CLEA zo Slovenskej Ľupče 4 3 4 3
16011Jaga Big ComfortARGO Tri potoky GERA spod Vysokej 1 3 2 2
14924Jaga spod MurínkyDENY z Polčiny ZARA Krššakov dvor 2 3 3 3
15692Jago HolubníkyATHOS zo Sahajdovho dvora GAJA zo Slavošovskej doliny 2 2 2 2
15562Jago Rúbaný vrchARIS Morské oko GAJA zo Zlievec 1 3 3 2
15535Jago Sokolie HniezdoARGO Kerenová BESSY Sokolie hniezdo 3 3 2 4
16044Jago spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 3 3 4 3
15053Jago zo Slavošovskej dolinyEDY Šamilovec CARA zo Slavošovskej doliny 4 4 3 4
16844Jameson LohyňaBENY Hudecov dvor DIANA Lohyňa 3 4 4 4
16554Jara BahriskoDARGO Krššákov dvor FATIMA Bahrisko 3 3 4 3
15561Jasan Rúbaný vrchARIS Morské oko GAJA zo Zlievec 2 3 3 2
15055Jasná zo Slavošovskej dolinyEDY Šamilovec CARA zo Slavošovskej doliny 3 3 4 4
15057Jela zo Slavošovskej dolinyEDY Šamilovec CARA zo Slavošovskej doliny 3 4 3 3
16553Jelka BahriskoDARGO Krššákov dvor FATIMA Bahrisko 3 3 4 3
15540Jelka Sokolie hniezdoARGO Kerenová BESSY Sokolie hniezdo 3 3 2 3
15120Jena z PolčinyEVAR z Polčiny AJKA z Hornej Báby 3 4 4 3
16849Jessika LohyňaBENY Hudecov dvor DIANA Lohyňa 2 2 3 3
15247Jessy od LunteraOMAR spod Rovenca HAJDY od Luntera 3 4 4 3
15608Joja spo Kokavskej VartyLUX Čerešňový bok CUNAMI spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
15121Jola z PolčinyEVAR z Polčiny AJKA z Hornej Báby 4 3 4 3
16851Jollana LohyňaBENY Hudecov dvor DIANA Lohyňa 3 3 3 2
16043Jonáš spod SobranyDON z Čerešňovej CITA spod Sobrany 1 4 3 3
16012Jora Big ComfortARGO Tri potoky GERA spod Vysokej 4 3 4 3
16637Jorg z Hrachovského vŕškuASTOR Morské oko BENU z Hrachovského vŕšku 3 3 3 3
16552Jork BahriskoDARGO Krššákov dvor FATIMA Bahrisko 3 4 3 3
17043Jork DzunošajERVIN od Riečky KITI od Kmeťa 2 2 4 3
15536Jork Sokolie HniedoARGO Kerenová BESSY Sokolie hniezdo 3 3 4 4
16640Jorka z Hrachovského vŕškuASTOR Morské oko BENU z Hrachovského vŕšku 4 3 3 3
16642Jorta z Hrachovského vŕškuASTOR Morské oko BENU z Hrachovského vŕšku 3 4 2 2
16010Jotty Big ComfortARGO Tri potoky GERA spod Vysokej 4 3 3 3
17042Julo DzunošajERVIN od Riečky KITI od Kmeťa 3 3 3 3
16555Juna BahriskoDARGO Krššákov dvor FATIMA Bahrisko 4 4 4 4
15056Jura zo Slavošovskej dolinyEDY Šamilovec CARA zo Slavošovskej doliny 4 1 3 1
17095Kalina LohyňaBENY Hudecov dvor DIANA Lohyňa 2 3 3 3
15633Kam z PolčinyEDY Šamilovec 3 2 3 2
17093Karát LohyňaBENY Hudecov dvor DIANA Lohyňa 3 3 2 3
15996Katana spod Kokavskej VartyBORAN Hudecov dvor 2 4 4 4
15957Kato Rúbaný vrchARIS Morské oko GAJA zo Zlievec 2 3 3 3
16718Kira od RiečkyERIK od Riečky BESI z Návratnej 3 3 3 4
15624Kiro z PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 2 3 4 3
15630Klea z PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 1 4 4 4
15958Kola Rúbaný vrchARIS Morské oko GAJA zo Zlievec 4 4 4 4
17097Kora LohyňaBENY Hudecov dvor DIANA Lohyňa 1 4 4 2
15958Kora Rúbaný vrchARIS Morské oko GAJA zo Zlievec 2 4 4 4
15958Kora Rúbaný vrchARIS Morské oko GAJA zo Zlievec 4 4 4 4
16053Kubo HolubníkyGAJA zo Slavošovskej doliny 4 3 3 3
16783Kubo z Hrachovského vŕškuDAN spod Sobrany EURA spod Kokavskaj Varty 2 2 4 2
15629Kudu z PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 3 3 4 3
17030Kuno BahriskoRICK z Prievrany CLEA zo Slovenskej Ľupče 2 4 2 4
15966Lago Soví vrchTAMBOR Žabí potok EMY Stará dolina 1 4 4 3
16405Laky Rúbaný vrchEDDY Krššákov dvor ELIS Široká dolina 4 4 4 4
16626Laky spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 3 3 3 3
14611Largo Brunov dvorMAX z Prievrany 1 1 3 1
15309Leo od KmeťaNINO z Mičinského hája DIANA od Kmeťa 3 3 4 3
15822Leo od PartiluCEZAR z Kade voda skáče FANY od Partilu 2 3 3 3
16628Leo spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 4 3 3 3
15821Lesan od PartiluCEZAR z Kade voda skáče FANY od Partilu 3 3 4 4
16062Lesan spod Kokavskej VartyLUX Čerešňový bok CUNAMI spod Kokavskej Varty 4 3 3 3
16629Lesan spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 3 3 3 3
15859Lesana spod ČerinkovaEBON Brunov dvor GORA spod Sobrany 1 2 2 2
15967Lesk Soví vrchTAMBOR Žabí potok EMY Stará dolina 2 3 3 3
16536Lessy HolubníkyBENY Hudecov dvor GAJA zo Slavošovskej doliny 4 3 3 2
16064Levo spod Kokavskej VartyLUX Čerešňový bok CUNAMI spod Kokavskej Varty 1 4 4 4
16961Lilka z Hrachovského vŕškuERVIN od Riečky EURA spod Kokavskaj Varty 1 3 4 3
17247Limba LohyňaEGON Lohyňa GERBERA Lohyňa 2 2 4 2
16633Lola spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 4 4 3 4
16633Lola spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 4 4 4 4
16814Lony Sokolie hniezdoBRIT Valaškovce CARKA Sokolie hniezdo 2 3 4 3
16534Lora HolubníkyBENY Hudecov dvor GAJA zo Slavošovskej doliny 3 3 3 3
14614Lord Brunov dvorMAX z Prievrany 2 3 4 3
16404Lord Rúbaný vrchEDDY Krššákov dvor ELIS Široká dolina 3 3 3 2
16630Lord spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 4 3 4 3
16479Lord z ČerešňovejFICO Žičiho pustatina GERA z Čerešňovej 1 1 2 1
16829Lota od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 3 3 4 3
16063Lovec spod Kokavskej VartyLUX Čerešňový bok CUNAMI spod Kokavskej Varty 2 3 3 3
15858Lucka spod ČerinkovaEBON Brunov dvor GORA spod Sobrany 3 3 2 3
15615Luky zo Slavošovskej dolinyATHOS zo Sahajdovho dvora ILKA zo Slavošovskej doliny 3 3 3 3
16828Luta od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 3 3 4 3
16827Lux od RiečkyDON z Čerešňovej ANDY Morské oko 4 3 3 3
16367Mak zo Slavošovskej dolinyEGON Lohyňa ILKA zo Slavošovskej doliny 3 2 3 3
16723Max II spod ČerinkovaDAN Šamílovec GORA spod Sobrany 3 3 3 3
16198Max Vlčí chvostEBON Brunov dvor CIRA Vlčí chvost 1 1 3 1
16073Merk spod Kokavskej vartyLUX Čerešňový bok HESTER spod Kokavskej Varty 1 2 2 2
15871Merri spod CerinkovaJORK Brunov dvor ŠARKA Nižná Voľa 4 3 4 4
15430Mica z ČerešňovejEVAR z Polčiny GERA z Čerešňovej 4 3 4 3
16926Mija spod SobranyGERI Bahrisko INARA spod Sobrany 4 2 3 2
15456Miki od KmeťaARIS Morské oko JOFA od Kmeťa 2 3 3 3
16069Mistrál spod Kokavskej vartyLUX Čerešňový bok HESTER spod Kokavskej Varty 2 3 3 3
15632Mora z PolčinyDAN spod Sobrany 4 4 4 4
16722Mori spod ČerinkovaDAN Šamílovec GORA spod Sobrany 3 3 3 3
16368Mufy zo Slavošovskej dolinyEGON Lohyňa ILKA zo Slavošovskej doliny 3 3 3 4
17059Nela spod ČerinkovaDAN Šamílovec GORA spod Sobrany 2 3 1 3
15778Nela z ČerešňovejDAN spod Sobrany KIRA z Čerešňovej 3 3 4 3
16134Nela z PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 3 3 3 3
15775Nelo z ČerešňovejDAN spod Sobrany KIRA z Čerešňovej 4 3 3 2
15874Nemo od KmeťaENDY Šamilovec JOFA od Kmeťa 1 2 3 1
16132Nemo z PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 1 1 3 2
15779Nera z ČerešňovejDAN spod Sobrany KIRA z Čerešňovej 1 3 4 2
17052Nero spod ČerínkovaDAN Šamílovec GORA spod Sobrany 4 4 4 3
16728Nero spod Kokavskej VartyARIS Joščekov dvor CUNAMI spod Kokavskej Varty 3 3 3 3
15437Nik spod VysokejENDY Šamilovec ELZA spod Vysokej 3 4 3 3
16673Nika zo Slavošovskéj dolinyBENY Hudecov dvor ILKA zo Slavošovskej doliny 3 3 4 3
16731Nina spod Kokavskej VartyARIS Joščekov dvor CUNAMI spod Kokavskej Varty 1 2 2 2
16133Nita PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 4 3 3 4
15189Norik Brunov dvorEBON Brunov dvor JITA Nižná vôľa 3 4 4 3
17056Norma spod ČerinkovaDAN Šamílovec GORA spod Sobrany 4 3 3 3
16135Nuta z PolčinyEDY Šamilovec AJKA z Hornej Báby 3 4 4 4
16904Ogar zo Slavošovskej dolinyDARGO Krššákov dvor ILKA zo Slavošovskej doliny 4 3 3 4
15576Omar Jastrabá dolinaBENY z Čerešňovej GINA spod Vysokej 1 2 2 1
16234Omar zo SvidníkaASTOR Morské oko DINA Sokolie hniezdo 2 4 3 4
16232Omega z ČerešňovejAKIM z Mihálikovho dvora HEXA z Čerešňovej 4 3 4 3
16287Ora z PolčinyFICO Žičiho pustatina 1 2 3 2
16230Oran z ČerešňovejAKIM z Mihálikovho dvora HEXA z Čerešňovej 2 2 4 2
16285Ori z PolčinyFICO Žičiho pustatina 2 3 3 3
15577Orka Jastrabá dolinaBENY z Čerešňovej GINA spod Vysokej 4 3 4 3
16938Orka spod Kokavskej VartyARIS Joščekov dvor CUNAMI spod Kokavskej Varty 3 2 2 2
15813Orka spod VysokejFICO Žičiho pustatina ELZA spod Vysokej 3 4 4 4
15480Orkán Brunov dvorEBON Brunov dvor JITA Nižná vôľa 4 4 3 4
15481Orlando Brunov dvorEBON Brunov dvor JITA Nižná vôľa 3 1 1 2
15578Oxa Jastrabá dolinaBENY z Čerešňovej GINA spod Vysokej 1 2 3 2
16352Oxi od KmeťaENDY Šamilovec JOFA od Kmeťa 3 2 3 3
15411Pegy spod RovencaMAX z Prievrany 1 3 3 4
16594Penta spod VysokejFICO Žičiho pustatina DONA spod Vysokej 2 4 2 3
15888Port Brunov dvorEBON Brunov dvor LENA Brunov dvor 1 3 3 2
15072Punc z PrievranyDAN spod Sobrany CEDRA z Padala 4 4 3 3
16480Rex z ČerešňovejFICO Žičiho pustatina GERA z Čerešňovej 1 3 2 2
17128Ria od KmeťaCIRO z Kade voda skáče JOFA od Kmeťa 2 3 3 3
16127ris od SpolkáraFRIDO spod Čerinkova FABA Sokolie hniezdo 2 3 2 2
16482Rita z ČerešňovejFICO Žičiho pustatina GERA z Čerešňovej 2 2 2 2
15414Roky Kubínska hoľaJAGO Balienec FANA z Ladomera 2 3 4 3
16743Roky z PolčinyIZAK z Polčiny AJKA z Hornej Báby 4 3 4 3
15641Rolf z PrievranyLUX Čerešňový bok CEDRA z Padala 4 4 3 4
15644Rona z PrievranyLUX Čerešňový bok CEDRA z Padala 1 2 3 2
16698Rony od SvidníkaCEZAR z Kade voda skáče DINA Sokolie hniezdo 3 3 3 3
15745Sany Kubínska hoľaDAN spod Sobrany FANA z Ladomera 4 4 3 4
15744Satan Kubínska hoľaDAN spod Sobrany FANA z Ladomera 3 2 1 1
15954Shely z PrievranyLUX Čerešňový bok CEDRA z Padala 3 4 3 4
16669Soňa zo Šulákovho dvoraEDDY Krššákov dvor CIFRA z Padala 2 3 3 2
16894Sony zo SvidníkaARES z Návratnej DINA Sokolie hniezdo 4 3 3 3
16897Strela zo SvidníkaARES z Návratnej DINA Sokolie hniezdo 2 2 3 2
15948Sultán z PrievranyLUX Čerešňový bok CEDRA z Padala 3 3 4 3
16893Sultán zo SvidníkaARES z Návratnej DINA Sokolie hniezdo 4 4 3 4
16457Tako Kubínska hoľaARIS Morské oko FANA z Ladomera 1 2 3 2
16600Tesy Brunov dvorARES z Návratnej JITA Nižná vôľa 4 3 2 3
14927Tiger Nižná vôľaARGO Kerenová ŽOFA Nižná Voľa 4 3 2 4
16158Tristan Kubínska hoľaARIS Morské oko FANA z Ladomera 2 2 2 2
16330Vadas spod KunovejEDY Šamilovec KENDY spod Kunovej 3 4 4 3
15878Vadas spod ŠibeňaASTOR z Mičinského hája STELA spod Šibeňa 2 3 4 3
15880Vanda spod ŠibeňaASTOR z Mičinského hája STELA spod Šibeňa 1 3 3 3
16336Vienna spod KunovejEDY Šamilovec 4 4 4 4
16337Viki spod KunovejEDY Šamilovec KENDY spod Kunovej 3 2 3 3
15260Víťaz Nižná VoľaŽURKO Nižná Vôľa 4 4 3 4
15101Xaver z Radomskej dolinyATHOS zo Sahajdovho dvora 1 4 4 4
15987Zahraj Žabí potokBENY z Čerešňovej ORA Žabí potok 4 3 4 3
12939Zoe Nižná voľaBARON Jankajov dvor ĎUSA Nižná Voľa 2 2 3 3
15266ZoloNižná voľaBARON Jankajov dvor ĎUSA Nižná Voľa 3 2 3 3
15985Zoro II. Žabí potokBENY z Čerešňovej ORA Žabí potok 2 2 4 3