SLOVENSKÝ KOPOV – SLOVENSKÝ KOPOV
skupina/group 6. FCI
PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS
1. BENJI Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/17330, 22.02.2016
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KIKI ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: SOTÁK PAVOL
2. HAKI ŠIROKÁ DOLINA, SPKP/17370, 11.04.2016
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: NITA Z POLČINY
CH: KYZEK JAROSLAV MAJ: LESY SR
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
3. ARIK SPOD LIPOVICE, SPKP/17176, 06.08.2015
O: ERIK OD RIEČKY M: ADLA POD ŠČOBOM
CH: SMETANKA RADOSLAV MGR. MAJ: SMETANKA MGR. RADOSLAV
4. ARON SPOD LIPOVICE, SPKP/17177, 06.08.2015
O: ERIK OD RIEČKY M: ADLA POD ŠČOBOM
CH: SMETANKA RADOSLAV MGR. MAJ: ZELIZŇÁK PETER
5. BORN HYBSKÁ TIESŇAVA, SPKP/17108, 11.07.2015
O: ARON SPOD TRÁVNEHO ŽDIARU M: SELI SPOD KUNOVEJ
CH: MIČEV MARTIN MAJ: GALICA FRANTIŠEK
6. ETOS Z EVKINHO DVORA, SPKP/17182, 20.07.2015
O: SULTAN Z PRIEVRANY M: CINA Z EVKINHO DVORA
CH: HORVÁTH ZSOLT MAJ: HORVÁTH ZSOLT
7. EVAR OD SPOLKARA, SPKP/16887, 31.01.2015
O: DAN SAMILOVEC M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: HVIŠČ RASTISLAV
8. GARY Z HORNEJ BÁBY, SPKP/17022, 17.05.2015
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY
CH: VACULČIAK MILAN MAJ: RUSNÁK PETER
9. IVAR ZO ŠARAMPOVA, SPKP/17015, 06.06.2015
O: RICK Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
CH: PIVKA PATRIK MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
10. JOLO DZUNOŠAJ, SPKP/17039, 28.05.2015
O: ERVIN OD RIECKY M: KITI OD KMETA
CH: LANI JAROSLAV MAJ: POLONI MARIAN
11. KIMBO BAHRISKO, SPKP/17029, 22.05.2015
O: RICK Z PRIEVRANY M: CLEA ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE
CH: RUSNÁK PETER MAJ: KONFEDERÁK PETER
12. MACO OD RIEČKY, SPKP/16965, 26.05.2015
O: ERVIN OD RIEČKY M: BESI Z NÁVRATNEJ
CH: BABEJ MARIÁN ING. MAJ: HOMZA JÁN + SUVAK JOZEF
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
13. MORI SPOD ČERINKOVA, SPKP/16722, 20.07.2014
O: DAN ŠAMILOVEC M: GORA SPOD SOBRANY
CH: SPIŠÁK JOZEF MAJ: SPIŠAK JOZEF
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
14. ALEX Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/16471, 09.04.2014
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: KIKA ZOSLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: GÉREC ZOLTÁN
15. AXEL Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/16474, 09.04.2014
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: KIKA ZOSLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: RUSNÁK PETER
16. BENY OD SPOLKÁRA, SPKP/16246, 18.08.2013
O: BRIT VALAŠKOVCE M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: GEŠPER FRANTIŠEK
17. CARO Z HALČE, SPKP/16079, 07.06.2013
O: TIMUR SPOD ŠIBEŇA M: CITA Z PADALA
CH: VAKULA JOZEF ING. MAJ: KUBOV MAREK
18. GORO Z VEĽOPOLIA, SPKP/16290, 14.08.2013
O: BORAN HUDECOV DVOR M: INDI SPOD KUNOVEJ
CH: CHMEĽ PETER MAJ: ADAM ĽUBOMÍR
19. GRAND ZO ŠARAMPOVA, SPKP/15920, 23.02.2013
O: BAT Z HRUŠKOVE DVORA M: BETY ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE
CH: PIVKA PATRIK MAJ: KUREK MIROSLAV
20. HORAN ZO ZLATEJ BANE, SPKP/16570, 12.05.2014
O: DAN ŠAMILOVEC M: POLLY SPOD KUNOVEJ
CH: MIKULOVÁ MIROSLAVA MAJ: REPASKÝ MAROŠ
21. IGI DZUNOŠAJ, SPKP/16776, 22.07.2014
O: DARGO KRŠÁKOV DVOR M: KITI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: RUSNÁK PETER + BENKO ROLAND
22. LEO SPOD SOBRANY, SPKP/16628, 06.06.2014
O: GERI BAHRISKO M: INARA SPOD SOBRANY
CH: BILIŠŇANSKÝ JAROSLAV MAJ: BILIŠŇANSKÝ JAROSLAV
23. LESAN HOLUBNÍKY, SPKP/16532, 01.05.2014
O: BENY HUDECOV DVOR M: GAJA ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: HOPKO JÁN MAJ: HRONČEK JÁN
24. LUX OD RIEČKY, SPKP/16827, 21.09.2014
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: ANDY MORSKÉ OKO
CH: BABEJ MARIÁN ING. MAJ: HOMZA JÁN
25. MOK SPOD SOBRANY, SPKP/16924, 01.04.2015
O: GERI BAHRISKO M: INARA SPOD SOBRANY
CH: HNAT PETER MAJ: HNAT PETER
26. SAFIR BRUNOV DVOR, SPKP/16416, 07.04.2014
O: ARES Z NÁVRATNEJ M: LENA BRUNOV DVOR
CH: HIRŇÁK MARTIN MVDR. MAJ: RUSNÁK PETER
PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
27. HARY DZUNOŠAJ, SPKP/16312, 29.08.2013
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KIKI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: ŠEBEŇA VLADIMÍR + ŠEBEŇA JAROSLAV
28. CHANO SOKOLIE HNIEZDO, SPKP/15224, 17.06.2011
O: ARGO KERENOVÁ M: BESSY SOKOLIE HNIEZDO
CH: SOKOL MIROSLAV MAJ: BORZ PAVOL
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
29. BETTY OD KRIVEJ HORY, SPKP/17048, 08.06.2015
O: GERI BAHRISKO M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA
CH: FERTAĽ JAROSLAV MAJ: GAJDOS MATUS + ONDAVA DUPLÍN POĽOVNÍCKE ZDRUŽENIE
30. BRIXI Z VRIESINEJ, 16992, 29.05.2015
O: FOREST ZO ŠPANIELSKEHO POĽA M: CORA OD RIEČKY
CH: BIELICH JOZEF ING. MAJ: PAVELLA MARTIN
31. EBBIE OD MAJIRA, SPKP/16950, 30.04.2015
O: CHERO HOLUBNÍKY M: NANCY BRUNOV DVOR
CH: PANKÚCH STANISLAV MAJ: IVAN JOZEF
32. EDA II OD MAJIRA, SPKP/16945, 30.04.2015
O: CHERO HOLUBNÍKY M: NANCY BRUNOV DVOR
CH: PANKUCH STANISLAV MAJ: PANKUCH JÁN + PS TOPOĽA KUKOVA
33. FANNY Z HORNEJ BÁBY, SPKP/16973, 01.05.2015
O: BENY HUDECOV DVOR M: CERA Z HORNEJ BÁBY
CH: VACULČIAK MILAN MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
34. IBRA ZO ŠARAMPOVA, SPKP/17017, 06.06.2015
O: RICK Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
CH: PIVKA PATRIK MAJ: TUNEGOVÁ MARTINA
35. MERRY OD RIEČKY, SPKP/16966, 26.05.2015
O: ERVIN OD RIEČKY M: BESI Z NÁVRATNEJ
CH: BABEJ MARIÁN ING. MAJ: HOMZA JÁN + BABEJ MARIÁN
36. NORMA SPOD ČERINKOVA, SPKP/17056, 28.06.2015
O: DAN ŠAMILOVEC M: GORA SPOD SOBRANY
CH: SPIŠÁK JOZEF MAJ: ORŠULÁK STANISLAV
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
37. STELA ZO SVIDNIKA, SPKP/16898, 20.01.2015
O: ARES Z NAVRATNEJ M: DINA SOKOLIE HNIEZDO
CH: PODHAJECKY PAVEL MAJ: SAHAJDA MILAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
38. AMARA Z GÉRECOVHO DVORA, SPKP/16477, 09.04.2014
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: KAKA ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: GÉREC ZOLTÁN MAJ: GÉREC ZOLTÁN
39. ASIA Z MEDVEDÍCH VRCHOV, SPKP/16561, 19.05.2014
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: HORDA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: PRIATKA MATEJ MAJ: KAĽUHA MARTIN
40. AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE, SPKP/16681, 08.06.2014
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: FILA BAHRISKO
CH: MAJOROŠ MIROSLAV MAJ: SAHAJDA MILAN
41. BORKA SPOD KAMENICKÉHO HRADU, SPKP/16543, 17.05.2014
O: CHERO HOLUBNÍKY M: VANDA ŽABÍ POTOK
CH: VANDŽURA JÁN MAJ: CHVASTAŠ ALOJZ
42. CITA OD SPOLKÁRA, SPKP/16377, 21.01.2014
O: DAN ŠAMILOVEC M: FABA SOKOLIE HNIEZDO
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: SLIVKA JOZEF
43. CITA Z CHORVÁTA, SPKP/16400, 25.02.2014
O: ARES Z NÁVRATNEJ M: LORAN BRUNOV DVOR
CH: PANKÚCH JÁN MAJ: BRUDŇÁKOVÁ IVETA
44. JORKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP/16640, 24.06.2014
O: ASTOR MORSKE OKO M: BENU Z HRACHOVSKEHO VRSKU
CH: KÝPEŤ JAROSLAV ING. MAJ: SAHAJDA MILAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
45. DONA JOŠČEKOV DVOR, SPKP/16603, 31.05.2014
O: BORAN HUDECOV DVOR M: NIKA SPOD ŠIBEŇA
CH: FEDOR PETER MAJ: FEDOR PETER
46. JELKA BAHRISKO, 16553, 06.05.2014
O: DARGO KRŠÁKOV DVOR M: FATIMA BAHRISKO
CH: RUSNÁK PETER MAJ: ADAM ĽUBOMÍR
SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
47. CARIN SOKOLIE HNIEZDO, SPKP/13123, 17.07.2006
O: ZAPO ČISTÉ BUČINY M: AJA Z CERULOVHO DVORA
CH: SOKOL MIROSLAV MAJ: SAHAJDA MILAN