SLOVENSKÝ KOPOV
Rozhodca/Judge MARIÁN PETRO, SK – Kruh/Ring 1
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
1 ARON HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18406, 29.06.2018
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ Nenastúpil
MAJ: PETRÍK VIKTOR
2 CANY Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18439, 03.07.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO V2
MAJ: SOTÁK PAVOL
3 CÉZAR SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18213, 09.04.2018
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ Odstúpil
MAJ: HUDÁK JAROSLAV
4 CIDOR WARDUINA, SPKP 18317, 31.05.2018
O: LUX OD RIEČKY M: ERŽA Z POLIAKOVCA VD
MAJ: CHVASTAŠ ALOJZ
5 CLIF Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18437, 03.07.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO V
MAJ: SOTÁK PAVOL
6 CONY Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18438, 03.07.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO VD
MAJ: BOBAĽ SLAVOMÍR
7 EDIN OD KRIVEJ HORY, SPKP 18292, 21.05.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA V3
MAJ: HOPKO JÁN
8 KELY PITAKOVÁ, SPKP 18507, 18.07.2018
O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ Odstúpil
MAJ: MARTÁK ŠTEFAN
9 OLI OD SPILE, SPKP 18541, 24.07.2018 V
O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY
MAJ: SUCHÝ MATÚŠ + KIČURA MILAN
11 ONYX OD PARTILU, SPKP 18395, 28.06.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU VD
MAJ: PARTILA MILAN
12 ORAN OD PARTILU, SPKP 18392, 28.06.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU V4
MAJ: PARTILA MILAN
13 ORKÁN OD PARTILU, SPKP 18394, 28.06.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU VD
MAJ: ZÁPACHOVÁ PATRÍCIA
10 OLIVER OD PARTILU, SPKP 18396, 28.06.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU V1
MAJ: PONČAK STANISLAV
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
14 CAR SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 16546, 12.05.2014
O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: ELZA Z PADALA V3
MAJ: HORVÁT MAREK
15 HAKI ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 17370, 11.04.2016
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: NITA Z POLČINY VD
MAJ: FILČÁK ROLAND
16 HASAN VINNÝ POTOK, SPKP 17641, 25.08.2016
O: EVAR ŠIROKÁ DOLINA M: JELKA BAHRISKO V2
MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV
17 JERRY OD SPOLKÁRA, SPKP 17949, 17.06.2017
O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU V
MAJ: ČONKA ĽUBOŠ
18 KORAN OD SPOLKÁRA, SPKP 18184, 30.01.2018
O: RICK Z PRIEVANY M: JUTA OD PARTILU V
MAJ: OREČNÝ JÁN
19 NOX OD PARTILU, SPKP 17787, 02.05.2017 V1
O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR Najkrajší pes
MAJ: SMREK PETER Celkový víťaz 2019
20 ODIM BAHRISKO, SPKP 18058, 23.08.2017
O: GRANT ZO ŠARAMPOVA M: FATIMA BAHRISKO V4
MAJ: RUSNÁK PETER
SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
21 RUBBY OD PARTILU, SPKP 18606, 12.01.2019
O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR VN
MAJ: SRALIK JURAJ
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
22 AIRIN HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18407, 29.06.2018
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ Nenastúpil
MAJ: VEJAČKOVÁ ALENA + PETRO ĽUBOMÍR
23 ANNY OD HAPALÍKA, SPKP 18356, 14.06.2018
O: AJAX Z CHORVÁTA M: KIKA DZUNOŠAJ V
MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ ANNA
24 AZIA KEREKVEŇ, SPKP 18251, 13.05.2018
O: VÍŤAZ NIŽNÁ VOĽA M: CIFRA SPOD KUNOVEJ Odstúpil
MAJ: ELIAŠ DANIEL
25 CEDRA Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18441, 03.07.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKOV V2
MAJ: DVOROVÝ FRANTIŠEK
26 CHYMÉRA VINNÝ POTOK, SPKP 18373, 21.06.2018
O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VRŠKU M: JELKA BAHRISKO V4
MAJ: RUSNÁK PETER
27 CITA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18217, 09.04.2018
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ V
MAJ: KATUŠČAK MATEJ
28 CITA Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18440, 03.07.2018
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO V
MAJ: DVOROVÝ FRANTIŠEK
29 DAIRA SPOD KUNOVEJ, SPKP 18223, 04.04.2018
O: GERO ŠIROKA DOLINA M: VIENNA SPOD KUNOVEJ V3
MAJ: SLOTA MARTIN .
30 DANI Z PETROVSKEJ, SPKP 18473, 14.07.2018
O: RICK Z PRIEVRANY M: BÁRA Z POLIAKOVCA V
MAJ: ČERNOK MILAN
31 DIA LUBRAMI, SPKP 18315, 04.06.2018 V1
O: LUX OD RIEČKY M: BESSY Z VRIESINEJ Najkrajší mladý
MAJ: OŤAPKA BRANISLAV jedinec
32 ESTA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18537, 15.08.2018
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY Odstúpil
MAJ: PIVOVARNIK MARTIN
33 FOLA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18295, 30.05.2018
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY Nenastúpil
MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
34 KIKA PITAKOVÁ, SPKP 18510, 18.07.2018
O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ V
MAJ: ZAK DAVID
35 KIKA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18498, 16.07.2018
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY Nenastúpil
MAJ: JURÁK MIROSLAV
36 KORA PITAKOVÁ, SPKP 18511, 18.07.2018
O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ V
MAJ: HOMZA JÁN + SABOVČÍK TOMÁŠ
37 OLA OD SPILE, SPKP 18539, 24.07.2018
O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY V
MAJ: HOMZA JÁN + BABEJ MARIÁN
38 ORA OD SPILE, SPKP 18540, 24.07.2018
O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY V
MAJ: STUPÁK ĽUBOMÍR
39 ORKA OD SPILE, SPKP 18538, 24.07.2018
O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY V
MAJ: SUCHÝ MATÚŠ + SUCHÝ ALEŠ
40 PERLA OD PARTILU, SPKP 18391, 02.07.2018
O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR V
MAJ: PARTILA MILAN
41 POLY BAHRISKO, SPKP 18387, 18.06.2018
O: CEDER Z HALČE M: CLEA ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE VD
MAJ: PANGRÁC MILOŠ
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
42 BARA Z KUĽHOVHO DVORA, SPKP 18113, 08.12.2017
O: LUX OD RIEČKY M: BRITA VAĽAŠKOVCE V3
MAJ: KUĽHA ŠTEFAN
43 CIRA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18219, 09.04.2018
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ V2
MAJ: ORŠULÁK STANISLAV
44 FENY Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18202, 04.03.2018
O: LUX OD RIEČKY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY V4
MAJ: MOLITOR JÁN
45 IRIS II Z CHORVÁTA, SPKP 18134, 10.01.2018
O: ASTOR OD DIGOŇA M: HANY SOKOLIE HNIEZDO Nenastúpil
MAJ: FUCHS JAKUB
46 ORETA RÚBANÝ VRCH, SPKP 18193, 03.03.2018
O: ERIK OD RIEČKY M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA V1
MAJ: PŠENKOVÁ MARTINA Najkrajšia suka
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
47 AIRA SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 17828, 14.05.2017
O: RICK Z PRIEVRANY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA V4
MAJ: CIPCER MAREK
48 CILA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18218, 09.04.2018
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ V1
MAJ: LOFAJ IGOR
49 GORA ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18150, 14.01.2018
O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE V2
MAJ: SAHAJDA MILAN
50 JUTA OD SPOLKÁRA, SPKP 17953, 17.06.2017
O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU V3
MAJ: MIZIA ĽUBOMÍR
51 KELLY OD SPOLKÁRA, SPKP 18188, 30.01.2018
O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU Nenastúpil
MAJ: FEDORKO ŠTEFAN + LESY SR, Š.P., OZ PREŠOV NULL
52 LESSIE SPOD HAVRANKY, SPKP 18107, 01.11.2017
O: VÍŤAZ NIŽNÁ VOĽA M: FATIMA SPOD CERNINSKEJ Nenastúpil
MAJ: TROJANOVIČ ANDREJ
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
53 BETTY SPOD HAVRANIEHO VRCHU, SPKP 16932, 08.05.2015
O: RICK Z PRIEVRANY M: CHVÁLA SPOD KOKAVSKEJ VARTY V1
MAJ: KYSELICOVÁ IVANA