AIGO UHROVSKÁ DOLINA
VÝBORNÝ 1, CAJC, SVETOVÝ KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH
MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR
VÝBORNÝ 1, CAC, SVETOVÝ KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOB
BONY Z JARKINHO ÚDOLIA
VÝBORNÝ 1, CAC, SVETOVÝ KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOS
SLOVENSKÝ KOPOV – PSY
Rozhodca/Judge JOZEF JURSA, SK – Kruh/Ring 1
PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
1 ESSO Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 19129, 08.03.2020 VN 1
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: KORA RÚBANÝ VRCH
MAJ: VICÁŇ JÁN
2 GALGAN SPOD KUNOVEJ, SPKP 19118, 22.02.2020 VN 2
O: HARO DZUNOŠAJ M: VIENA SPOD KUNOVEJ
MAJ: CIESARIK MILOŠ
PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
3 MORIS ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 19094, 01.01.2020 VN 1
O: JETY BELANSKÁ JASKYŇA M: NITA Z POLČINY
MAJ: KVORKA ŠTEFAN
4 PÁLBÜKKÖSI KAISER-KONRAD, MET.SZLOV.K.44/20, 19.11.2019 Vylúčený Kryptorchizmus
O: NINO SPOD VYSOKEJ M: PÁLBÜKKÖSI BORI
MAJ: DOMBAI JÓZSEF
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
5 A-BAG Z DOUBRAVSKÉ HÁJENKY, CLP/SK/3225, 08.05.2019 VD
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: ETNA Z JUDAVINKLU
MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
6 AIGO UHROVSKÁ DOLINA, SPKP 18921, 10.06.2019 V 1,CAJC SKV mladých BOJ
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CITA SPOD KAMENNÉHO JANKA
MAJ: ŠEBEŇ ROMAN
7 ATOS UHROVSKÁ DOLINA, SPKP 18925, 10.06.2019 VD
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CITA SPOD KAMENNÉHO JANKA
MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN
8 AXEL SPOD DUBNÍCKEJ MLÁKY, SPKP 19036, 09.09.2019 D
O: CHERO HOLUBNÍKY M: MEGGI OD PARTILU
MAJ: GREGOR PETER
9 BOJAR KEREKVEŇ, SPKP 18890, 04.07.2019 VD
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ
MAJ: LOKAJ ZDENKO
10 BRIX ZO STACHOVÉHO, SPKP 18795, 07.05.2019
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA
MAJ: POPOVIČ ONDREJ
11 BULVAJ KEREKVEŇ, SPKP 18893, 04.07.2019 VD
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ
MAJ: ELIAŠ DANIEL
12 CVAR SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18813, 09.06.2019 VD
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA
MAJ: GEREG PETER
13 CVIK SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18815, 09.06.2019 Nedostavil sa
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA
MAJ: LABAŠKA PAVOL + LABAŠKA PAVOL
14 FREDY Z BUZITKY, SPKP 18753, 07.05.2019 Neposúdený
O: BENY HUDECOV DVOR M: KARA ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY
MAJ: DAXNER PETER
15 INCOR SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 18842, 03.06.2019 V
O: ROLF KUBÍNSKA HOĽA M: DARA SPOD HRADECKEJ LÚKY
MAJ: POTOCKÝ LUKÁŠ
16 JARÍK Z POLIAKOVCA, SPKP 18775, 13.06.2019 V 2
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: FESTA Z POLIAKOVCA
MAJ: BÁLINT LUKÁŠ + ŠPUREK VLADIMÍR
17 JORK Z CHORVÁTA, SPKP 18700, 14.05.2019 Nedostavil sa
O: EVAR OD SPOLKÁRA M: NANCY BRUNOV DVOR
MAJ: IVAN JOZEF
18 KORAN Z JUDAVINKLU, CLP/SK/3263, 04.06.2019 VD
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: DYNA Z JUDAVINKLU
MAJ: ŠTOFANÍK MAREK
19 LEO Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18957, 03.07.2019 V
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: JELKA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: PETRUŠ ŠTEFAN
20 LUX Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18956, 03.07.2019 V 4
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: JELKA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: BÁLINT LUKÁŠ + ŠPUREK VLADIMÍR
21 NATHAN KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18659, 30.04.2019 V 3
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH
MAJ: CHLPEK IGOR
22 OWEN KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18666, 04.05.2019 VD
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: GRETA Z HALČE
MAJ: ČEČUNDA ERIK
23 PINUS Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 18717, 23.05.2019 VD
O: AMIR Z MEDVEDÍCH VRCHOV M: CHYRA Z JUDAVINKLU
MAJ: PEREDY ŠTEFAN
24 RIKY Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 19067, 17.09.2019 D
O: EVAR OD SPOLKÁRA M: ANITA Z ČEŠNOVIC
MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV + VOZÁR JOZEF
25 TAJFÚN LOHYŇA, SPKP 18799, 18.05.2019 D
O: PARIS BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: IDEA LOHYŇA
MAJ: PAVELKOVÁ ZUZANA + MIHÁLIKOVÁ ZUZANA
26 THOR LOHYŇA, SPKP 18800, 18.05.2019 VD
O: PARIS BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: IDEA LOHYŇA
MAJ: HALŽA DÁVID
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
27 AJAX MELIJAN, SPKP 18576, 11.10.2018 V 2, R-CAC
O: BENNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
MAJ: ŠUFLIARSKY JÁN
28 BOJAR Z TANCOVEJ, SPKP 18478, 13.08.2018 VD 4
O: BRIT VAĽAŠKOVCE M: BYSTRA OD KALINOVSKÉHO POTOKA
MAJ: BELKO MARTIN
29 HAGAN SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 18596, 22.12.2018 VD
O: JETY BELANSKÁ JASKYŇA M: FATIMA SPOD HRADECKEJ LÚKY
MAJ: MACHIL JÁN + MACHIL SAMUEL
30 MACO ZO ŠARAMPOVA, SPKP 18613, 30.01.2019 V 3
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
MAJ: BÁLINT LUKÁŠ + ŠPUREK VLADIMÍR
31 MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18556, 18.09.2018 V 1, CAC, SKV, BOB
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: GRETA Z HALČE
MAJ: ČECH ROMAN
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
32 AJAX OD HAPALÍKA, SPKP 18352, 14.06.2018 V 2, R-CAC
O: AJAX Z CHORVÁTA M: KIKA DZUNOŠAJ
MAJ: KARÁSEK DUŠAN
33 ARGO BUKOV DIEL, SPKP 17942, 14.06.2017 V
O: RICK Z PRIEVRANY M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA
MAJ: MIHÁLIK JOZEF + HRUŠOVSKÝ JOZEF
34 ARON HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18406, 29.06.2018 VD
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ
MAJ: PETRÍK VIKTOR
35 ARON Z PORUBSKEJ DOLINY, SPKP 17632, 13.09.2016 Neposúdený
O: DON Z PROSNÉHO M: AIŠA Z POLIAKOVCA
MAJ: PAPALA PETER
36 ATOS HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18402, 29.06.2018 V
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ
MAJ: KOHÚT MIROSLAV
37 CANY Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18439, 03.07.2018 V 4
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO
MAJ: PANCURÁK RASTISLAV
38 CHERO VINNÝ POTOK, SPKP 18372, 21.06.2018 Vd
O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: JELKA BAHRISKO
MAJ: MICHALEC JAROSLAV
39 CHRIS Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 16464, 19.04.2014 Neposúdený
O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: PEGY SPOD ŠIBEŇA
MAJ: HANUŠTIAKOVÁ SOFIA + HANUŠTIAKOVÁ SOFIA
40 CIRO BUKOV DIEL, SPKP 18360, 21.06.2018 V 3
O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA
MAJ: LIPTÁK MARTIN
41 DJORKA SPOD KUNOVEJ, SPKP 18222, 04.04.2018 VD
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: VIENNA SPOD KUNOVEJ
MAJ: VALASKAI MICHAL + ANTONY RICHARD
42 EDY SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18529, 15.08.2018 VD
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: VALASKAI MICHAL
43 GARY Z EVKINHO DVORA, SPKP 17995, 22.06.2017 VD
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: CINA Z EVKINHO DVORA
MAJ: SZARKA JÚLIUS
44 GAS ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18144, 14.01.2018 VD
O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE
MAJ: ŠMELKO VLADIMÍR
45 GERY SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 18296, 27.05.2018 V
O: HUNCÚT Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: CITA SPOD HRADECKEJ LÚKY
MAJ: CHREN PETER
46 HELIOS SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 17981, 12.07.2017 V 1, CAC
O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
MAJ: ĽUPTÁK MARTIN
47 LASKO KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18229, 08.05.2018 V
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH
MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN
48 ODIN LOHYŇA, SPKP 17741, 16.02.2017 VD
O: EGON LOHYŇA M: GERBERA LOHYŇA
MAJ: PAVELKOVÁ ZUZANA + ĎURICA PAVEL
PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
49 FRIS OD KRIVEJ HORY, SPKP 18294, 30.05.2018 V 3
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY
MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV + ŠTEFANČÍN JOZEF
50 HEROS Z HALČE, SPKP 17414, 17.05.2016 V 1, CAC
O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: CITA Z PADALA
MAJ: ŠTAUDINGER JURAJ
51 HORAN BIELA STUDŇA, SPKP 16793, 14.08.2014 V
O: CHIT ZO ZLIEVEC M: CARA BIELA STUDŇA
MAJ: CELLENG MARTIN
52 IPEĽ Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, SPKP 18338, 14.06.2018 V 4
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: EMA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA
MAJ: BÁLINT LUKÁŠ
53 ORKÁN OD PARTILU, SPKP 18394, 28.06.2018 V 2, R-CAC
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU
MAJ: ZÁPACHOVÁ PATRÍCIA
PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
54 ARES SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 17821, 14.05.2017 V 1, CAC
O: RICK Z PRIEVRANY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA
MAJ: ANDRZEJEWSKI ROMAN
SLOVENSKÝ KOPOV – SUKY
Rozhodca/Judge MARIÁN KONEČNÝ, SK – Kruh/Ring 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
55 BERETTA Z KLAMÁROVEJ DOLINY, SPKP 19150, 23.03.2020 VN 2
O: HUNCÚT Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: IBRA ZO ŠARAMPOVA
MAJ: PŠENKOVÁ MARTINA
56 FLORA SPOD KUNOVEJ, SPKP 19115, 19.02.2020 VN 1
O: IRAN Z PADALA M: BONNIE SPOD KUNOVEJ
MAJ: ČECH ROMAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
57 ANDY SPOD ČIERNEJ HORY, SPKP 19077, 22.11.2019 VN 1
O: CANIS Z VRIESINEJ M: BETTY SPOD HAVRANIEHO VRCHU
MAJ: ELIAŠ DANIEL
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
58 ABBIE SPOD DUBNICKEJ MLÁKY, SPKP 19038, 09.09.2019 V 2
O: CHERO HOLUBNIKY M: MEGGI OD PARTILU
MAJ: GOLENOVSKÝ MOJMIR
59 AISHA UHROVSKÁ DOLINA, SPKP 18927, 10.06.2019 VD
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CITA SPOD KAMENNÉHO JANKA
MAJ: ŠEBEŇ LADISLAV
60 BÁRA MELIJAN, SPKP 18882, 04.06.2019 VD
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
MAJ: MELICHERČÍK JÁN
61 BELLA BRUNOV DVOR, SPKP 18689, 06.05.2019 V
O: EVAR OD SPOLKÁRA M: EILA OD MAJIRA
MAJ: GALDUN MICHAL
62 BESNA KEREKVEŇ, SPKP 18895, 04.07.2019 V 3
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ
MAJ: SEMAN PAVOL
63 BETTY HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18713, 19.04.2019 VD
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ
MAJ: DUBAJ DUŠAN
64 BONA ARDA SPOD KLOKOČOVA, SPKP 18678, 26.04.2019 V 4
O: CEDER Z HALČE M: ARDA OD KALNOVSKÉHO POTOKA
MAJ: MICHALOVIČ MILAN
65 BORA HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18710, 19.04.2019 VD
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ
MAJ: ONDRÚŠEK VLADIMÍR
66 BORA MELIJAN, SPKP 18881, 04.06.2019 V
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
MAJ: MELICHERČÍK JÁN
67 CANDY BRČKOV DVOR, SPKP 18938, 07.07.2019 V
O: RICK Z PRIEVRANY M: BYSTRA Z POLIAKOVCA
MAJ: GRAMBLIČKA RADOSLAV
68 DADA BUKOV DIEL, SPKP 18857, 13.06.2019 V
O: JETY BELANSKÁ JASKYŇA M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA
MAJ: PÁLENKÁŠ JURAJ
69 DAPHNE Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18785, 21.05.2019 V
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA
70 DENNY Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18969, 14.06.2019 Nenastúpil
O: ANDER Z DLHOPOLSKEJ DOLINY M: KORA RÚBANÝ VRCH
MAJ: JANÍK JAROSLAV
71 DESIREE Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18786, 21.05.2019 V
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA
72 DESSY Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18970, 14.06.2019 V 1, CAJC
O: ANDER Z DLHOPOLSKEJ DOLINY M: KORA RÚBANÝ VRCH
MAJ: JANÍK JAROSLAV
73 DIANA Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18787, 21.05.2019 Nenastúpil
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA + FABIÁN MARTIN
74 DOLORES Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18788, 21.05.2019 V
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA
MAJ: DOBROTA BRANISLAV
75 ERA BUKOV DIEL, SPKP 18867, 17.06.2019 V
O: DENY SPOD HRADECKEJ LÚKY M: AFRA BUKOV DIEL
MAJ: DIANIŠKA MIROSLAV
76 GAJA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18822, 01.06.2019 Nenastúpil
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY
MAJ: KONEČNÝ PETER
77 GARA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18707, 04.05.2019 V
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY
MAJ: MUĽ DOMINIK
78 GORA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18705, 04.05.2019 Nenastúpil
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY
MAJ: ČUCHRAN FRANTIŠEK
79 HALMA S PETROVSKEJ DOLINY, SPKP 18953, 17.07.2019 V
O: CEDER Z HALČE M: SANY KUBÍNSKA HOĽA
MAJ: ZREBNÝ STANISLAV
80 JUTA Z POLIAKOVCA, SPKP 18778, 13.06.2019 V
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: FESTA Z POLIAKOVCA
MAJ: OVEČKA PETER
81 LARA ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 18930, 01.07.2019 V
O: JOLO DZUNOŠAJ M: HERA VINNÝ POTOK
MAJ: KYZEK JAROSLAV
82 LARA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18961, 03.07.2019 V
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: JELKA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: RAYMOND JEROME
83 LIMBA BALIENEC, SPKP 18810, 28.05.2019 V
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: ORKA Z KONOPY
MAJ: SÝKORA JURAJ
84 LUNA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18960, 03.07.2019 V
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: JELKA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: MANU NICOLAE CIPRIAN
85 NADIA KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18664, 30.04.2019 V
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH
MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN + ŠLABIAR IVAN
86 PLUME DE LA CIERNA ZVIERA, LOF 6 C.C.SLO 4994/8, 26.07.2019 V
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: MISTIKE DE LA LADELAZOLLE
MAJ: RAYMOND JEROME
87 POLY RÚBANÝ VRCH, SPKP 18764, 03.06.2019 V
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA
MAJ: DOROTOVIČ JAROSLAV
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
88 ALČA MELIJAN, SPKP 18583, 11.10.2018 V 2, R-CAC
O: BENNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
MAJ: MELICHERČÍK JÁN
89 BRIA BOTKOV DVOR, SPKP 18655, 02.03.2019 VD
O: CVIK Z JUDAVINKLU M: GINA Z CERNIKA
MAJ: BOTKA MIROSLAV
90 CINDY Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18566, 21.09.2018 V
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: KORA RÚBANÝ VRCH
MAJ: JANÍK JAROSLAV
91 ELIS SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18535, 15.08.2018 V 3
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: ČEMERIČKA VLADIMÍR
92 MONA LISA ZO ŠARAMPOVA, SPKP 18616, 30.01.2019 V
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
MAJ: LOH DANIEL
93 ORA Z JELENIEHO VRCHU, SPKP 18592, 30.10.2018 V 1, CAC
O: AMIR Z MEDVEDÍCH VRCHOV M: ADEL ZO ZAKLIATEJ HORY
MAJ: HUDEC VLADIMÍR + KRŠKO STANISLAV
94 PÁLBÜKKÖSI JOLI, MET.SZLOV.K.42/19, 17.03.2019 Nenastúpil
O: NINO SPOD VYSOKEJ M: PENTA SPOD VYSOKEJ
MAJ: DOMBAI JÓZSEF
95 RUBBY OD PARTILU, SPKP 18606, 12.01.2019 Nenastúpil
O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR
MAJ: SRALIK JURAJ
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
96 ANDY Z TERCHOVEJ, SPKP 18384, 28.06.2018 VD
O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: ELZA Z POLIAKOVCA
MAJ: BREZÁNI ŠTEFAN
97 ANNY OD HAPALÍKA, SPKP 18356, 14.06.2018 VD
O: AJAX Z CHORVÁTA M: KIKA DZUNOŠAJ
MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ ANNA
98 BEKY SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18279, 13.05.2018 VD
O: PIT BEJCHLOVSKE HVOZDY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA
MAJ: ULMAN IGOR
99 CHRYSTA VINNÝ POTOK, SPKP 18375, 21.06.2018 VD
O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: JELKA BAHRISKO
MAJ: BARANEC JÁN
100 CINDY ROŽMITÁL, CLP/SK/3123, 18.05.2018 VD
O: CVIK Z JUDAVINKLU M: ADEL ROŽMITÁL
MAJ: IVANIDES PETER
101 CIRILLA LESNÝ CHÓR BOHEMIA, SPKP 18598, 04.07.2018 VD
O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: FORTUNE DE LA VALLÉE DU BORNE
MAJ: CIMBALÍK ŠTEFAN
102 ELZA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18533, 15.08.2018 V
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: VALASKAI MICHAL
103 FANNY Z PETROVSKEJ DOLINY, SPKP 18238, 09.05.2018 V 3
O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: SANY KUBÍNSKA HOĽA
MAJ: MARUŠÁK PETER
104 FELIS Z PETROVSKEJ DOLINY, SPKP 18241, 09.05.2018 D
O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: SANY KUBÍNSKA HOĽA
MAJ: MELOCÍK MARIÁN
105 GRETA Z EVKINHO DVORA, SPKP 17999, 22.06.2017 V 4
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: CINA Z EVKINHO DVORA
MAJ: HÍVEŠOVÁ EVA
106 JUAN SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 18528, 12.07.2018 Nenastúpil
O: GERO Z VEĽOPOLIA M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
MAJ: KYZEK JAROSLAV
107 JURA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 17768, 29.03.2017 Nenastúpil
O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: DINA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: VACULČIAK MILAN
108 KIKA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18498, 16.07.2018 V
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY
MAJ: BELICAJ ŠTEFAN + BELICAJ ADAM
109 LUNA LOHYŇA, SPKP 17248, 28.09.2015 V
O: EGON LOHYŇA M: GERBERA LOHYŇA
MAJ: TRNAVSKÝ RÓBERT
110 MISTIKE DE LADELAZOLLE, LOF 6 C.C.SLO 4301/932, 08.07.2016 V 1, CAC
O: BARI Z HALČE M: ILDA DE LADELAZOLLE
MAJ: RAYMOND JEROME
111 ODA RÚBANÝ VRCH, SPKP 18194, 03.03.2018 V 2, R-CAC
O: ERIK OD RIEČKY M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA
MAJ: MIKULAJ MARTIN
112 UNA OD RIEČKY, SPKP 18330, 25.06.2018 V
O: CAR Z VRIESINEJ M: BESI Z NÁVRATNEJ
MAJ: HOLEC MAREK
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
113 FOLA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18295, 30.05.2018 V 3
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY
MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV
114 KESY Z HALČE, SPKP 18517, 15.05.2018 V 2, R-CAC
O: ROLF KUBÍNSKA HOĽA M: CESY Z HALČE
MAJ: VAKULA JOZEF
115 ORETA RÚBANÝ VRCH, SPKP 18193, 03.03.2018
O: ERIK OD RIEČKY M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA V 1, CAC
MAJ: PŠENKOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
116 BONY Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 16108, 22.06.2013 V 1, CAC
O: PERI MORSKÉ OKO M: AJDA SPOD VAHANOVA SKV, BOS
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA