MISTRAL Krššákov dvor
V 1, CAC, BOB
DIANA spod Sninského
V, CAJC, BOS, BOJ
Rozhodca/Judge FRANTIŠEK HOMOLA, SK – Kruh/Ring 1
PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
1 ESSO Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 19129, 08.03.2020
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: KORA RÚBANÝ VRCH VN 1
MAJ: VICÁŇ JÁN
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
2 BARBAR KEREKVEŇ, SPKP 18888, 04.07.2019
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ VD
MAJ: PERECÁR JURAJ
3 BRETON KEREKVEŇ, SPKP 18891, 04.07.2019
O: GARY Z HORNEJ BABY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ V 3
MAJ: ŠMONDRK PATRIK
4 BRUNO MELIJAN, SPKP 18877, 04.06.2019
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU V 2
MAJ: MIHÁLIK JOZEF + VILLÁMOVÁ DENISA
5 BURAN KEREKVEŇ, SPKP 18894, 04.07.2019
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ VD
MAJ: BAXA DÁVID
6 CAR BRČKOV DVOR, SPKP 18935, 07.07.2019 V 1
O: RICK Z PRIEVRANY M: BYSTRA Z POLIAKOVCA CAJC
MAJ: HRONČEK IGOR
7 CVIK SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18815, 09.06.2019
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA V 4
MAJ: LABAŠKA PAVOL + LABAŠKA PAVOL
8 IRAN Z POLIAKOVCA, SPKP 18767, 10.06.2019
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: ANDY Z DLHOPOLSKEJ DOLINY D
MAJ: DOLNÍK MAREK
9 LEO Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18957, 03.07.2019
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: JELKA Z HORNEJ BÁBY Nedostavil sa
MAJ: PETRUŠ ŠTEFAN
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
10 BARON ZO STACHOVÉHO, SPKP 18790, 07.05.2019
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA V 2
MAJ: JEŽOVICOVÁ ZUZANA + JEŽOVICA RADOSLAV
11 BENNY ZO STACHOVÉHO, SPKP 18791, 07.05.2019
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA VD 3
MAJ: TUNEGA ROMAN + TUNEGA ROMAN
12 JORK Z CHORVÁTA, SPKP 18700, 14.05.2019 V 1
O: EVAR OD SPOLKÁRA M: NANCY BRUNOV DVOR CAC
MAJ: IVAN JOZEF
13 KOTYZ SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 18975, 10.05.2019
O: GERO Z VEĽOPOLIA M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU VD 4
MAJ: STAROŇ MILAN
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
14 MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18556, 18.09.2018 V 1, CAC
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: GRETA Z HALČE BOB
MAJ: ČECH ROMAN
PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
15 ORKÁN OD PARTILU, SPKP 18394, 28.06.2018 V 1
O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTIL CAC
MAJ: ZÁPACHOVÁ PATRÍCIA
Rozhodca/Judge Mgr. JURAJ ŠTAUDINGER, SK – Kruh/Ring 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
16 BRYA Z KLAMÁROVEJ DOLINY, SPKP 19151, 23.03.2020
O: HUNCÚT Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: IBRA ZO ŠARAMPOVA N
MAJ: HANUS JAROSLAV
17 NELA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 19205, 30.05.2020
O: IPEĽ Z BREZOVSKÉHO HÁMRA M: DINA Z HORNEJ BÁBY VN 1
MAJ: ŽÚBOR MAREK
SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
18 FLORA SPOD KUNOVEJ, SPKP 19115, 19.02.2020
O: IRAN Z PADALA M: BONNIE SPOD KUNOVEJ VN 1
MAJ: ČECH ROMAN
19 MIA ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 19096, 01.01.2020
O: JETY BELANSKÁ JASKYŇA M: NITA Z POLČINY VN 2
MAJ: RUMANOVSKÝ MICHAL
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
20 ASTA SPOD ČIERNEJ HORY, SPKP 19078, 22.11.2019
O: CANIS Z VRIESINEJ M: BETTY SPOD HAVRANIEHO VRCHU VD 4
MAJ: STOPKA PAVOL
21 CITA SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18818, 06.06.2019
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO VD
MAJ: GONDA IGOR
22 CORA BRČKOV DVOR, SPKP 18941, 07.07.2019
O: RICK Z PRIEVRANY M: BYSTRA Z POLIAKOVCA D
MAJ: STRELIČKA MICHAL
23 DAPHNE Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18785, 21.05.2019
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA V 3
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA
24 DIANA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18995, 13.08.2019
O: RONY OD RIEČKY M: TASHA SPOD KUNOVEJ V 1, CAJC
MAJ: BUČOK BRANISLAV BOS, BOJ
25 DIANA Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18787, 21.05.2019
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA D
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA + FABIÁN MARTIN
26 DOLORES Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18788, 21.05.2019
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA VD
MAJ: DOBROTA BRANISLAV
27 KONY BIELA STUDŇA, SPKP 18746, 08.05.2019
O: CANIS Z VRIESINEJ M: HESI BIELA STUDŇA Nedostavil sa
MAJ: KOZÁR MARIAN
28 LUKANA Z DIKUNSKEJ SKALY, SPKP 18944, 13.07.2019
O: GERI BAHRISKO M: HANA SPOD SOBRANY V 2
MAJ: PETRO MARIÁN
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
29 AXA Z BŘEŽITSKÉHO KOPCE, CLP/SK/3210, 28.03.2019
O: ARON Z BRTNICKÝCH SÁDEK M: BEA Z TAMBOROVHO DVORA VD
MAJ: BURIK JOZEF
30 BETY ZO STACHOVÉHO, SPKP 18797, 07.05.2019
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA VD
MAJ: ČERVEŇAN MARTIN + ČERVEŇAN MARTIN
31 BORA HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18710, 19.04.2019
O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ D
MAJ: ONDRÚŠEK VLADIMÍR
32 BORA MELIJAN, SPKP 18881, 04.06.2019
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU V 1
MAJ: MELICHERČÍK JÁN Bez titulu
33 BRITA ZO STACHOVÉHO, SPKP 18796, 07.05.2019
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA VD
MAJ: TUNEGA ROMAN + TUNEGA ROMAN
34 CEDRA SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18817, 09.06.2019
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA VD
MAJ: KRAKOVSKY MARIÁN
35 GAFFI OD KRIVEJ HORY, SPKP 18706, 04.05.2019
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY VD 3
MAJ: BEREZŇANIN SAMUEL
36 IRIS Z POLIAKOVCA, SPKP 18771, 10.06.2019
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: ANDY Z DLHOPOLSKEJ DOLINY VD 4
MAJ: BEBČÁK PETER
37 ISSA Z POLIAKOVCA, SPKP 18770, 10.06.2019
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: ANDY Z DLHOPOLSKEJ DOLINY VD
MAJ: MIKLO STANISLAV
38 NESSY KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18661, 30.04.2019
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH VD 2
MAJ: PÁLENÍK DUŠAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
39 AFRA ARDA SPOD KLOKOČOVA, SPKP 18302, 31.05.2018
O: ANYS ASTOR BOJNA M: ARDA OD KALINOVSKÉHO POTOKA V 1, CAC
MAJ: BELČÍK JÚLIUS
40 AISCHA ARDA SPOD KLOKOČOVA, SPKP 18303, 31.05.2018
O: ANYS ASTOR BOJNA M: ARDA OD KALINOVSKÉHO POTOKA VD 4
MAJ: FULMEK MILAN
41 ALČA MELIJAN, SPKP 18583, 11.10.2018
O: BENNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU V 3
MAJ: MELICHERČÍK JÁN
42 ANNY OD HAPALÍKA, SPKP 18356, 14.06.2018
O: AJAX Z CHORVÁTA M: KIKA DZUNOŠAJ VD
MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ ANNA
43 ELIS SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18535, 15.08.2018
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY Nedostavil sa sa
MAJ: ČEMERIČKA VLADIMÍR
44 JUKA OD PRIEHRADNÉHO MÚRU , SPKP 18516, 16.08.2018
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: GINA Z JUDAVINKLU VD
MAJ: SAPIETA JOZEF
45 JUKA OD PRIEHRADNÉHO MÚRU, SPKP 18516, 16.08.2018
O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: GINA Z JUDAVINKLU Nedostavila sa
MAJ: FULMEK MILAN
46 LOLA BALIENEC, SPKP 18811, 28.05.2019
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: ORKA Z KONOTOPY V 2
MAJ: MÓZER MARIÁN
47 ORKA OD SPILE, SPKP 18538, 24.07.2018
O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY VD
MAJ: SUCHÝ MATÚŠ + SUCHÝ ALEŠ
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
48 FIBI Z EVKINHO DVORA, SPKP 17501, 28.05.2016
O: RICK Z PRIEVRANY M: CINA Z EVKINHO DVORA V 1,CAC
MAJ: MICS JÚLIUS
SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
49 BONY Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 16108, 22.06.2013
O: PERI MORSKÉ OKO M: AJDA SPOD VAHANOVA V 1, CAC
MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA