Vážení členovia KCHSK
Zmena termínov a miesta bonitácií z výkonu.
Bonitácia zo dňa 6.2.2021 v Lúčkach sa presúva na 20.2.2021, miesto ostáva.
Bonitácia zo dňa 20.2.2021 v Domaňovciach sa presúva na 21.2.2021 do Lúčiek.
Veterinárne podmienky na všetky akcie:
1.) pri vstupe – prezentácii majiteľ alebo držiteľ zvieraťa predloží doklady : PAS s indentifikáciou čipom , alebo zdravotný preukaz , že predvedené zviera je klinicky zdravé, odčervené a vakcinované nie v lehote kratšej ako 21 dní pred preskúšaním.
2.) ak sa akcie zúčastňujú majitelia so psami z oblastí s obmedzeniami vo vzťahu k AMO, predložia pri vstupe čestné prehlásenie o tom, že za posledných 7 dní nepohybovali v spomínanej oblasti, pes neprišiel do kontaktu s uloveným diviakom a odev majiteľa bol vypratý a obuv vyčistená a dezinfikovaná.
Taktiež odporúčame sledovať aktuálnu nákazovú situáciu COVID-19 a usmernenia vydané úradom verejného zdravotníctva týkajúce sa zhromažďovania ľudí.
Nástup vodičov podľa rozpisu , ako boli prihlásení :
– bez spoločného nástupu
– preskúšanie bez korony, pri diviačích zverniciach bude len vodič preskúšaného jedinca a rozhodcovský zbor, ostatní účastníci nebudú mať možnosť k prístupu k diviačím zverniciam, v rámci možných opatrení COVIDU-19.
Bonitácia - výkon 14.02.2021 Antonstál
Č. | Meno | Majiteľ | Čas bonitácie |
1 | ANITA zo Stachového | Roman TUNEGA | 8.00 |
2 | AJAX zo Stachového | Ján Arbet | 8.25 |
3 | ARVAK zo Stachového | Patrik Sabadka | 8.50 |
4 | CANDY Orichov dvor | Pavol Čížik | 9.15 |
5 | BONA Arda spod Klokočova |
Ing. Tomáš TOMAŠEC |
9.40 |
6 | FIBI z Evkinho dvora | Július MICS | 10.05 |
7 | ARGO Bukov diel | Jozef MIHÁLIK | 10.30 |
8 | BRUNO Melijan | Jozef MIHÁLIK | 10.55 |
Prestávka na oddych diviačej zveri | |||
9 | MISTRAL Krššákov dvor | Roman ČECH | 12.00 |
10 | GERET z Poliakovca | Dušan Galovič | 12.25 |
11 | AKINA z Mydláckeho potoka | Peter Ovečka | 12.50 |
12 | ODA Rúbaný vrch | Martin Mikulaj | 13.15 |
13 | ALIS z Chtelnickej Kúrie | Pavol PÁLKA | 13.40 |
14 | ANGA od Hapalíka |
Ing. Peter Láni | 14.05 |
Bonitácia - výkon 20.02.2021 Lúčky
Č. | Meno | Majiteľ | Čas bonitácie |
1 | ORKA z Hrachovského vŕšku | Marián KURUC | 8.00 |
2 | CIRA spod Sninského | Stanislav ORŠULÁK | 8.25 |
3 | ABBA z horárne Dva duby | Ladislav ZEMKO | 8.50 |
4 | NIBA Rúbaný vrch | Ivan Šujan | 9.15 |
5 | CIRILLA Lesný Chór Bohemia | Ing. Štefan CIMBALÍK | 9.40 |
6 | AJAX od Hapalíka | Dušan KARÁSEK | 10.05 |
7 | ZAMBA Z Čerešňovej | Mária ADAMČÍKOVÁ | 10.30 |
Prestávka na oddych diviačej zveri | |||
8 | DAJRA Chara od tmavej doliny | Ladislav Dolinský | 11.30 |
9 | AJAX Melijan | Ján Šufliarský | 11.55 |
10 | DEVY Fera Deus | Andrea JANOVIČOVÁ | 12.20 |
11 | LUNA Lohyňa | Róbert Trnavský | 12.45 |
12 | HORAN Biela studňa | Ing. Martin CELLENG | 13.10 |
13 | AX Fedakov dvor | Ing. Michal HORVÁTH | 13.35 |
14 | GERET z Poliakovca | Dušan Galovič | 14.00 |
15 | JASAN z Judavinklu | Ľubomír SLUKA | 14.25 |
16 | CAR Brčkov dvor | Ing. Igor Hronček | 14.50 |
Bonitácia - výkon 21.02.2021 Lúčky
Č. | Meno | Majiteľ | Čas bonitácie |
1 | BELLA Brunov dvor | Michal Galdun | 8.00 |
2 | GEJSY z Bykovskej doliny | Bc. Slavomír BRUTOVSKÝ | 8.25 |
3 | FRIS od Krivej hory | Jaroslav FERTÁĽ | 8.50 |
4 | FOLA od Krivej hory | Jaroslav FERTÁĽ | 9.15 |
5 | CIRO Bukov diel | Martin LIPTÁK | 9.40 |
6 | BESNA Kerekveň | Pavol SEMAN | 10.05 |
7 | GALIA od Majira | Ing. Peter ALEXOVIČ | 10.30 |
Prestávka na oddych diviačej zveri | |||
8 | OWEN Krššakov dvor | Erik Čečunda | 11.30 |
9 | ENNIE spod Kunovej | Marián NAGY | 11.55 |
10 | ORA od Spile | Mgr. Ľubomír STUPÁK | 12.20 |
11 | BARA z Kuľhovho dvora | Ing. Štefan KUĽHA | 12.45 |
12 | BULVAJ Kerekveň | Daniel Eliáš | 13.10 |
13 | BARBAR Kerekveň | Juraj Perecár | 13.35 |
14 | DADA Bukov diel | Juraj PALENKÁŠ | 14.00 |
15 | JORK z Chorváta | Jozef IVAN | 14.25 |
Bonitácia - výkon 27.02.2021 Veľké Rovné
Č. | Meno | Majiteľ | Čas bonitácie |
1 | CINDY z Terchovskej doliny | Jaroslav JANÍK | 8.00 |
2 | GARO zo Sahajdovho dvora | Jaroslav JANÍK | 8.25 |
3 | BOJAR z Tancovej | JUDr. Martin BELKO | 8.50 |
4 | FANNY z Petrovskej doliny | Ing. Peter MARUŠÁK | 9.15 |
5 | KESY z Halče | Ing. Jozef VAKULA PhD. | 9.40 |
6 | ASTON Hôrecká dolina | Ján GAŽÚR ml. | 10.05 |
7 | KONY z Hornej báby | Milan VACULČIAK | 10.30 |
Prestávka na oddych diviačej zveri | |||
8 | BENY z Kotešovského dvora | Milan VACULČIAK | 11.30 |
9 | KIM z Hornej báby | Milan VACULČIAK | 11.55 |
10 | AFFY Hôrecká dolina | Marek PEKNÝ | 12.20 |
11 | HESI z Poliakovca | Peter KAVECKÝ | 12.45 |
12 | BORA Hôrecká dolina | Vladimír ONDRUŠEK | 13.10 |
13 | MACO zo Šarampova | Vladimír ŠPUREK | 13.35 |
14 | JARÍK z Poliakovca | Vladimír ŠPUREK | 14.00 |
15 | LUX z Hornej báby | Vladimír ŠPUREK | 14.25 |