Rozhodca/Judge ADRIÁN KALIŠ, SK – Kruh/Ring 1
PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
1 ALO OD LEDNICKÉHO DVORA, SPKP 19752, 26.03.2021
O: FROM Z JUDAVINKLU M: CORA ORICHOV DVOR VN 1
MAJ: MAZÁN JAROSLAV
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
2 BART OD RIEČKY, SPKP 19269, 20.06.2020
O: OLI OD SPILE M: SOFI OD RIEČKY V3
MAJ: GLEJTEK KAROL
3 BENY SPOD HEĽBARTU, SPKP 19335, 25.07.2020 V1, CAJC, Svetový klubový víťaz mladých
O: EDIN OD KRIVEJ HORY M: LEA BAHRISKO
MAJ: DZUROVČIN PETER
4 KORD Z POLIAKOVCA, SPKP 19409, 13.09.2020
O: RICK Z PRIEVRANY M: FESTA Z POLIAKOVCA VD4
MAJ: JASENOVSKÝ IVAN
5 OSKAR MAD-BALL, COR A 61-20/244, 28.06.2020
O: BAX BRCKOV DVOR M: NINA RUBANY VRCH V2
MAJ: RADU EMILIAN + ANDREI ROMAN
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
6 BLASER Z KLAMÁROVEJ DOLINY, SPKP 19147, 23.03.2020
O: HUNCÚT Z HRACHOVSKÉHO VRŠKU M: IBRA SO ŠARAMPOVA V1, CAC
MAJ: BRUNÍK ŠTEFAN
7 LUK OD PRIEHRADNÉHO MÚRU, SPKP 19133, 17.03.2020
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: GINA Z JUDAVINKLU V2
MAJ: MACHAJ MILAN
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
8 BRIX Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18872, 02.07.2019
O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: KIRA DZUNOŠAJ VD
MAJ: JANIČINA JÁN
9 BROK MELIJAN, SPKP 18878, 04.06.2019
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU V2,R.CAC
MAJ: JAMRICH PETER
10 BULVAJ KEREKVEŇ, SPKP 18893, 04.07.2019
O: GARY Z HORNEJ BÁBY M: CIFRA SPOD KUNOVEJ V3
MAJ: ELIAŠ DANIEL
11 CRIS Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18562, 21.09.2018
O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: KORA RÚBANÝ VRCH D
MAJ: KOCÚREK PETER
12 DOBBY Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 18783, 21.05.2019
O: HARO DZUNOŠAJ M: BONY Z JARKINHO ÚDOLIA V4
MAJ: VALIČEK ANTON
13 HELIOS SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 17981, 12.07.2017
O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU V1,CAC,BOS
MAJ: ĽUPTÁK MARTIN Sv. kl. víťaz
PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
14 ARES KEILERJAGDHUND, COR A 16-18/244, 05.06.2018
O: HARY DZUNOŠAJ M: AXA Z MENSIKOVA DVORA V2,R.CAC
MAJ: RADU EMILIAN
15 MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18556, 18.09.2018
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: GRETA Z HALČE V1,CAC
MAJ: ČECH ROMAN
SLOVENSKÝ KOPOV
Rozhodca/Judge FRANTIŠEK HOMOLA, SK – Kruh/Ring 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
16 AXA SPOD LIESKOVEJ, SPKP 19304, 29.06.2020
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CARA Z MAREKOVHO DVORA V3
MAJ: VRÁBEL ANDREJ
17 ERA LUBRAMI, SPKP 19182, 24.04.2020
O: RONY OD RIEČKY M: BESSY Z VRIESINEJ VD
MAJ: MATEJKO DUŠAN
18 KARA Z POLIAKOVCA, SPKP 19414, 13.09.2020
O: RICK Z PRIEVRANY M: FESTA Z POLIAKOVCA V1, CAJC, BOJ, Svetový klubový víťaz mladých
MAJ: GECIOVÁ MIRIAM
19 KATA Z POLIAKOVCA, SPKP 19415, 13.09.2020
O: RICK Z PRIEVRANY M: FESTA Z POLIAKOVCA V2
MAJ: POLLÁK MARIÁN
20 ORKA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 19347, 23.07.2020
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: JELKA Z HORNEJ BÁBY VD4
MAJ: LÍŠKA PETER
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
21 ABBIE OF SLOVAKIA VINEYARD, SPKP 19227, 29.05.2020
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: BORA BUKOV DIEL Vylúčená 48 cm
MAJ: GERČÁK PETER
22 ANNY OF SLOVAKIA VINEYARD, SPKP 19228, 29.05.2020
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: BORA BUKOV DIEL V3
MAJ: BÁLINT LUKÁŠ + ASTALOŠOVÁ ERIKA
23 BRYA Z KLAMÁROVEJ DOLINY, SPKP 19151, 23.03.2020
O: HUNCÚT Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: IBRA ZO ŠARAMPOVA V4
MAJ: HANUS JAROSLAV
24 CISI Z CHTELNICKEJ KÚRIE, SPKP 19144, 12.03.2020
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: FANNY Z CERNÍKA V2,R.CAC
MAJ: LUKAČOVIČ ĽUBOŠ
25 FLORA SPOD KUNOVEJ, SPKP 19115, 19.02.2020
O: IRAN Z PADALA M: BONNIE SPOD KUNOVEJ V1,CAC
MAJ: ČECH ROMAN
26 LUTHIEN SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 19088, 02.11.2019
O: GERO Z VEĽOPOLIA M: CARMEN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU Nenastúpila
MAJ: ĽUPTÁK MARTIN
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
27 ANDY SPOD ČIERNEJ HORY, SPKP 19077, 22.11.2019
O: CANIS Z VRIESINEJ M: BETTY SPOD HAVRANIEHO VRCHU VD
MAJ: ELIAŠ DANIEL
28 BONA ARDA SPOD KLOKOČOVA, SPKP 18678, 26.04.2019
O: CEDER Z HALČE M: ARDA OD KALINOVSKÉHO POTOKA Nenastúpila
MAJ: TOMAŠEC TOMÁŠ
29 EDA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 17963, 07.06.2017
O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY VD
MAJ: VAVRICA MIROSLAV
30 ELIS Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 19131, 08.03.2020
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: KORA RÚBANÝ VRCH V2, bez.titulu
MAJ: JACKOVIČ PAVOL
31 IRIS Z POLIAKOVCA, SPKP 18771, 10.06.2019
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: ANDY Z DLHOPOLSKEJ DOLINY V4
MAJ: BEBČÁK PETER
32 ISSA Z POLIAKOVCA, SPKP 18770, 10.06.2019 V1, CAC, BOB, Svetový klubový víťaz
O: CASIUS SPOD KUNOVEJ M: ANDY Z DLHOPOLSKEJ DOLINY
MAJ: MIKLO STANISLAV
33 ZARA Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18419, 06.07.2018
O: HARY DZUNOŠAJ M: CINKA OD KALINOVSKÉHO POTOKA V3
MAJ: HLINA VLADIMÍR
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
34 ORETA RÚBANÝ VRCH, SPKP 18193, 03.03.2018
O: ERIK OD RIEČKY M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA V2,R.CAC
MAJ: PŠENKOVÁ MARTINA
35 TYRA OD RIEČKY, COR A 98-21/244, 24.09.2017
O: GRAND ZO SARAMPOVA M: ANDY MORSKE OKO V1,CAC
MAJ: RADU EMILIAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
36 ENNIE SPOD KUNOVEJ, SPKP 18311, 04.06.2018
O: ERIK OD RIEČKY M: BONNIE SPOD KUNOVEJ Nenastúpila
MAJ: NAGY MARIÁN